Tamer Karadağlı: ''SÜPERTÜRK 2'yi Çekersem Küfürlü Bir film Olacak'

Hem yönetip hem de başrolünü üstlendiği “Süpertürk” filmi gişede başarısızlığa uğrayan Tamer Karadağlı yönetmenliğe devam edeceğini söyledi.

 

 

tvem’de yayınlanan ‘Magazin Meydanı’na konuk olan Tamer Karadağlı, yönettiği ilk filmin gişede zarar etmesinin moralini bozmadığını söyledi.

Karadağlı, “Yönetmenlik yapmaya devam edeceğim. Ama şunun da altını çizeyim. Şayet ‘SüperTürk 2’yi çekersem kesin bol küfürlü yapacağım” dedi. Karadağlı, bunun nedenini de şöyle açıkladı:
“Çünkü, ‘Recep İvedik’ için birçok insan, ‘Ay ne kötü? Çok küfürlü’ dedi, 3.5 milyon insan izledi. İkincisini çekti 4.5 milyon izledi. Yine ‘Ay, rezalet, dayanamıyoruz’ dediler Şahan üçüncüsünü çekti, o film ikisini de geçti. Böyle de bir iki yüzlülük içindeyiz. İçinde hiç küfür olmayan, esprili, insanların ailece gönül rahatlığıyla izleyebilecekleri bir çocuk filmi yapmak istedik ve yaptık. Ancak gişesi iyi olmadı. Küfürsüz olmuyor demek ki! İroni yapıyorum, ama maalesef gerçek bu.”

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı