Tamer Karadağlı: ''SÜPERTÜRK 2'yi Çekersem Küfürlü Bir film Olacak'

Hem yönetip hem de başrolünü üstlendiği “Süpertürk” filmi gişede başarısızlığa uğrayan Tamer Karadağlı yönetmenliğe devam edeceğini söyledi.

 

 

tvem’de yayınlanan ‘Magazin Meydanı’na konuk olan Tamer Karadağlı, yönettiği ilk filmin gişede zarar etmesinin moralini bozmadığını söyledi.

Karadağlı, “Yönetmenlik yapmaya devam edeceğim. Ama şunun da altını çizeyim. Şayet ‘SüperTürk 2’yi çekersem kesin bol küfürlü yapacağım” dedi. Karadağlı, bunun nedenini de şöyle açıkladı:
“Çünkü, ‘Recep İvedik’ için birçok insan, ‘Ay ne kötü? Çok küfürlü’ dedi, 3.5 milyon insan izledi. İkincisini çekti 4.5 milyon izledi. Yine ‘Ay, rezalet, dayanamıyoruz’ dediler Şahan üçüncüsünü çekti, o film ikisini de geçti. Böyle de bir iki yüzlülük içindeyiz. İçinde hiç küfür olmayan, esprili, insanların ailece gönül rahatlığıyla izleyebilecekleri bir çocuk filmi yapmak istedik ve yaptık. Ancak gişesi iyi olmadı. Küfürsüz olmuyor demek ki! İroni yapıyorum, ama maalesef gerçek bu.”

Oktay Kaynarca’dan 'yol ayrımı' mesajı!

Deniz Çakır’la birlikte başrollerini paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisiyle büyük beğeni toplayan Oktay Kaynarca, instagram hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.

Kenan çok yoğun!

‘Mehmed’ dizisinin çekimlerine başlayan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Zorlu’da görüntülendi.

Ateşböceği final yapıyor...

Star TV'nın yaz döneminde ekran macerasına başlayan dizisi Ateşböceği, 17. bölümü ile ekranlara veda edecek.

'Fatih' dizisi için dikkat çeken uyarı!

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi, yaklaşık 2 milyon liralık bölüm masrafıyla dikkati çekiyor. 'Mehmed Bir Cihan Padişahı'nın yayın günü (pazartesi) de şimdiden tartışma konusu oldu.

Sette korkutan kaza!

Şu sıralar 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Kalp Atışı 16. Bölüm 2. Fragman
Bizim Hikaye 6. Bölüm 2. Fragman
Meryem 13. Bölüm Fragmanı
Vatanım Sensin Yeni Sezon Tanıtımı
Siyah Beyaz Aşk 1. Bölüm 5. Fragman
Dolunay 16. Bölüm Fragmanı