Orhan Kılıç, Gaffar Okkan Oldu

Gaffar Okkan’ın son bir yılının anlatıldığı televizyon filminde başrolü Orhan Kılıç üstlendi.

Mart ayında TRT’de ekrana gelecek olan ve Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ın son bir yılını konu alan televizyon filminin çekimlerine başlandı. Filmde başrolü üstlenen Orhan Kılıç, emniyet müdürü kostümüyle kamera karşısına geçip Okkan’ın o ünlü pozunu verdi. Bu proje için 15 gündür Diyarbakır’da bulunan ve Gaffar Okkan’a benzerliği nedeniyle yöre halkından büyük ilgi gören Kılıç, şunları söyledi: 
 
“Bu filmi olayların geçtiği gerçek mekanlarda çekmek, çok etkileyici bir deneyim. İlk kez bir karakteri oynarken sevgi, saygı ve heyecanı bir arada hissediyorum. Gaffar Okkan büyük bir emniyet müdürü. Fakat Diyarbakırlılar onu bir başka seviyor. Onlar için bir baba figürü gibi. Doğal olarak üzerimde böyle bir değeri canlandırmanın ağırlığı var. Maalesef TV filmi olarak hayatının sadece son bir yılını anlatabiliyoruz. Oysa tüm hayatı, Türkiye’nin antidemokratik oluşumlarla savaşı, daha uzun soluklu bir projede anlatılmalı. Umarım bir gün o da hayata geçer.” 
 

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı