Orhan Kılıç, Gaffar Okkan Oldu

Gaffar Okkan’ın son bir yılının anlatıldığı televizyon filminde başrolü Orhan Kılıç üstlendi.

Mart ayında TRT’de ekrana gelecek olan ve Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ın son bir yılını konu alan televizyon filminin çekimlerine başlandı. Filmde başrolü üstlenen Orhan Kılıç, emniyet müdürü kostümüyle kamera karşısına geçip Okkan’ın o ünlü pozunu verdi. Bu proje için 15 gündür Diyarbakır’da bulunan ve Gaffar Okkan’a benzerliği nedeniyle yöre halkından büyük ilgi gören Kılıç, şunları söyledi: 
 
“Bu filmi olayların geçtiği gerçek mekanlarda çekmek, çok etkileyici bir deneyim. İlk kez bir karakteri oynarken sevgi, saygı ve heyecanı bir arada hissediyorum. Gaffar Okkan büyük bir emniyet müdürü. Fakat Diyarbakırlılar onu bir başka seviyor. Onlar için bir baba figürü gibi. Doğal olarak üzerimde böyle bir değeri canlandırmanın ağırlığı var. Maalesef TV filmi olarak hayatının sadece son bir yılını anlatabiliyoruz. Oysa tüm hayatı, Türkiye’nin antidemokratik oluşumlarla savaşı, daha uzun soluklu bir projede anlatılmalı. Umarım bir gün o da hayata geçer.” 
 

Oktay Kaynarca’dan 'yol ayrımı' mesajı!

Deniz Çakır’la birlikte başrollerini paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisiyle büyük beğeni toplayan Oktay Kaynarca, instagram hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.

Kenan çok yoğun!

‘Mehmed’ dizisinin çekimlerine başlayan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Zorlu’da görüntülendi.

Ateşböceği final yapıyor...

Star TV'nın yaz döneminde ekran macerasına başlayan dizisi Ateşböceği, 17. bölümü ile ekranlara veda edecek.

'Fatih' dizisi için dikkat çeken uyarı!

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi, yaklaşık 2 milyon liralık bölüm masrafıyla dikkati çekiyor. 'Mehmed Bir Cihan Padişahı'nın yayın günü (pazartesi) de şimdiden tartışma konusu oldu.

Sette korkutan kaza!

Şu sıralar 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Kalp Atışı 16. Bölüm 2. Fragman
Bizim Hikaye 6. Bölüm 2. Fragman
Meryem 13. Bölüm Fragmanı
Vatanım Sensin Yeni Sezon Tanıtımı
Siyah Beyaz Aşk 1. Bölüm 5. Fragman
Dolunay 16. Bölüm Fragmanı