“Küçük Kıyamet” Yeni Sezona Başlıyor

“Sırat dünyada geçilir” sloganıyla hareket eden ve hayatın içinden gerçek hikayeleri izleyicilere sunan Samanyolu TV'nin dizisi “Küçük Kıyamet”, yeni bölümleriyle yarın akşam yeni sezona başlıyor.

Dünyadaki mal ve para hırsı uğruna ölümden sonrasını hesap etmeyen insanların yaşadığı olayları ve bu hırs uğruna yapmak zorunda kaldıkları tercihleri ekrana taşıyan “Küçük Kıyamet”, yenilenen formatıyla yarın akşam başlıyor. Her bölümde iki farklı hikayenin anlatıldığı dizinin ilk konusunda, evli ve bir çocuğu olan Feride’nin, yasak bir ilişki yaşaması sonucu ailesini nasıl bir tehlikeye sürüklediğine ve bu sırada yaşanan olaylara yer veriliyor. Ekrana gelecek diğer hikayede ise eşkıyaların işlediği bir cinayete tanık olan Medine ve kocası Ekrem, büyük miktardaki bir para karşılığında yalancı şahitlik yapmayı kabul eder. Ancak kocası eşkıyalar tarafından öldürülen Elif, bu olayı aydınlatmak için Medine’den gördüğü her şeyi anlatmasını ister. Medine aldıkları para ile yaşanan gerçekler arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.
 
“Küçük Kıyamet” yenilenen formatıyla, yarın akşam saat 21.00’de Samanyolu TV’de başlıyor.

Kenan çok yoğun!

‘Mehmed’ dizisinin çekimlerine başlayan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Zorlu’da görüntülendi.

Ateşböceği final yapıyor...

Star TV'nın yaz döneminde ekran macerasına başlayan dizisi Ateşböceği, 17. bölümü ile ekranlara veda edecek.

'Fatih' dizisi için dikkat çeken uyarı!

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi, yaklaşık 2 milyon liralık bölüm masrafıyla dikkati çekiyor. 'Mehmed Bir Cihan Padişahı'nın yayın günü (pazartesi) de şimdiden tartışma konusu oldu.

Sette korkutan kaza!

Şu sıralar 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

Ünlü çift müjdeyi verdi

“Vatanım Sensin”in başrol oyuncuları Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, önceki akşam Rumelihisarı’ndaki İskele Balık’ta yemekteydi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Vatanım Sensin Yeni Sezon Tanıtımı
Siyah Beyaz Aşk 1. Bölüm 5. Fragman
Dolunay 16. Bölüm Fragmanı
Bizim Hikaye 6. Bölüm Fragmanı
İstanbullu Gelin 20. Bölüm 2. Fragman
Ateş Böceği 15. Bölüm Fragmanı