"Hayat Mucizelere Gebe" Yükselişte!

İzleyiziden Tam Not Aldı...

Geçtiğimiz Pazar ilk bölümüyle Kanal D'de ekrana gelen "Hayat Mucizelere Gebe" dizisi sosyal medyada çok konuşulmasına rağmen reyting sonuçlarıyla herkesi şaşırtmıştı.

Kadrosunda Işıl Yücesoy, Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, ve Burcu Binici gibi güçlü ve yetenekli oyuncuların bulunduğu "Hayat Mucizelere Gebe" dizisi dün akşam yayınlanan 2. bölümüyle izleyiciden tam not aldı.

İlk bölüme kıyasla izlenme oranının; totalde 3.08'den 4.47'ye % 50, AB''de ise 2.83'ten 4.11'e yaklaşık % 100'e yakın  artış göstermesi, hayatın gerçekten mucizelere gebe olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Renkli kadrosu ve eğlenceli konusuyla izleyiciye alışılmışın dışında bir hikaye sunan "Hayat Mucizelere Gebe" dizisi Pazar günleri Kanal D'de. 

Özgür Çevik çaldı Hazal Kaya oynadı

Özgür Çevik ve Hazal Kaya-Ali Atay çifti, ortak bir arkadaşlarının düğününde buluştu. Gecede Çevik davul çaldı, kendisini piste atan Kaya ise dans etti. Kaya ve Atay, gece boyunca birbirinden ayrılmadı.

Küba’da çekim başladı

BluTV’nin yeni belgesel projesi “Seyahat Kulübü” için Küba’yı gezecek olan usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç çekimlere başladı.

Selin Şekerci imaj değiştirdi

Son olarak Çoban Yıldızı ile izleyici karşısına çıkan Selin Şekerci, dizinin final yapmasıyla birlikte soluğu Bodrum'da almıştı.

No 309 dizisinde sürpriz ayrılık

FOX TV'nin sevilen dizisi No 309’da yeni sezon öncesi ayrılık yaşandı. Murat Tavlı, ilgiyle takip edilen diziden ayrıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ da Katie Holmes'i tanımadı

Aynı filmde oynamaları için teklif götürülen Katie Holmes'ın "Kıvanç Tatlıtuğ'u tanımıyorum." şeklindeki sözlerine yakışıklı oyuncudan benzer bir cevap geldi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Fazilet Hanım ve Kızları 14. Bölüm Fragmanı
Rüya 7. Bölüm Fragmanı
Ateş Böceği 9. Bölüm 2. Fragman
Dolunay 9. Bölüm Fragmanı
Deli Gönül 9. Bölüm Fragmanı
Oğul 1. Tanıtım