"Poyraz Karayel" Vedası

'Poyraz Karayel' dizisinde Zülfikar rolünde izlediğimiz Celil Nalçakan sosyal medyadan duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Kanal D’nin sevilen dizisi "Poyraz Karayel" geçtiğimiz hafta ekranlara veda etti. Dizi oyuncuları önce veda yemeğinde buluştu ardından da sosyal medya hesaplarında birbirinden duygusal mesajlar yayınladı. Dizinin Zülfikar’ı Celil Nalçakan da hislerini dün akşam Instagram’da dile getirdi. Kendisine verilen plaketi açan Nalçakan, altına şu notu düştü: “Hani böyle, sevgilinden ayrılırsın, önce hafiflemiş hissedersin kendini ama birkaç hafta sonra kalbinin ağrısından uyuyamazsın… Ya da kolun kırılır fakat o an fark etmezsin, sancısı birkaç saat sonra gösterir kendini… 1 Mart’ta bana verilen kutuyu, bugün açtım… Dayanabilirim sandım, dayanamadım… Öyle bir his… Öyle bir ağırlık… Tekrar kapattım ve en güvende olacağı yere emanet ettim. Anneme.”

36 yıl sonra veda etti

Ahu Sungur, yeni dizisi 'Çukurdere' için imaj değişikliğine gitti.

Güven Kıraç ve Erkan Can trafik kazası yaptı

Oyuncu Erkan Can, geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Güven Kıraç'la birlikte seyahat ederken otoyolda hareket halindeki bir motosiklete çarptı. Usta oyuncular, olayın ardından büyük panik yaşadı.

Kıvanç Tatlıtuğ Sinem Kobal'ı reddetti!

Birkan Sokullu ile başrol paylaşacak Sinem Kobal aslında Kıvanç Tatlıtuğ ile oynamak istiyormuş.

Burcu Biricik saçlarına kıydı!

Oyuncu Burcu Biricik başrolünü Mert Fırat ile paylaştığı ‘En İyi Arkadaşım Evleniyor’ filmindeki rolü için imaj değiştirdi.

‘Söz’e orkestra dokunuşu

Tolga Sarıtaş ile Serhat Kılıç’ın rol aldığı ‘Söz’ dizisinin jenerik müziğine usta dokunuş!

SON EKLENEN VİDEOLAR

Ver Elini Aşk 4. Bölüm Fragmanı
Kalp Atışı 12. Bölüm 2. Fragman
Bizim Hikaye 3. Bölüm Fragmanı
Meryem 9. Bölüm Fragmanı
Siyah İnci 1. Bölüm 4. Fragman
Yeni Gelin 17. Bölüm 2. Fragman