Gupse Özay ve Barış Arduç'tan Sürprizi!

2014 Kasım'dan beri birliktelikleri ile göz dolduran Barış Ardunç ile Gupse Özay evleniyor.

Mutlu yuva kuran ünlü çiftelere bir yenisi daha ekleniyor. "Kiralık Aşk" dizisi ile büyük ün yakalayan yakışıklı ve başarılı oyuncu Barış Arduç, 'Deliha' filminde beraber rol aldığı sevgilisi ünlü oyuncu Gupse Özay'la birlikte evlilik kararı aldı. Uzun zamandır birlikte olan çift, yaz sonu dünyaevine girmeye hazırlanıyor. 2014 yılından beri birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti, kısa bir süre önce ailelerini tanıştırmıştı.

BU YAZ NİKAH VAR

Geride bıraktığımız 2016 yılında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay'ı ailesiyle tanıştırarak nikah yolunda ilk adımı atan başarılı oyuncu Barış Arduç, Mart ayında İzmir'e giderek sevgilisi ünlü oyuncu Gupse Özay'ın ailesiyle tanışmıştı. Ünlü oyuncu Gupse Özay ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un yakın çevresi'nden alınan duyumlara göre; çift bu yaz sonunda evlilik kararı aldı. Çiftin aldığı bu kararı ilk olarak güzel oyuncu Gupse Özay'ın ailesine verdi.

MEKANA GUPSE ÖZAY KARAR VERECEK

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay'ın ailesinden onay alan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, nikah töreninin mekanı ile ilgili olan kararı ise sevgilisi Gupse Özay'a bıraktı. Düğün yeriyle ilgili 3 farklı adres düşünülüyor. Bunlardan birincisi İstanbul, diğeri İzmir'in gözde tatil beldesi Çeşme ve son olan yer ise Sapanca... Düğün mekanı ve yeri konusunda şimdilik kararsız olan Gupse Özay ile Barış Arduç çiftinin evlilik müjdesi bu konularda netleştikten sonra herkese açıklayacakları tespit edildi.

Oktay Kaynarca’dan 'yol ayrımı' mesajı!

Deniz Çakır’la birlikte başrollerini paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisiyle büyük beğeni toplayan Oktay Kaynarca, instagram hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.

Kenan çok yoğun!

‘Mehmed’ dizisinin çekimlerine başlayan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Zorlu’da görüntülendi.

Ateşböceği final yapıyor...

Star TV'nın yaz döneminde ekran macerasına başlayan dizisi Ateşböceği, 17. bölümü ile ekranlara veda edecek.

'Fatih' dizisi için dikkat çeken uyarı!

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi, yaklaşık 2 milyon liralık bölüm masrafıyla dikkati çekiyor. 'Mehmed Bir Cihan Padişahı'nın yayın günü (pazartesi) de şimdiden tartışma konusu oldu.

Sette korkutan kaza!

Şu sıralar 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Kalp Atışı 16. Bölüm 2. Fragman
Bizim Hikaye 6. Bölüm 2. Fragman
Meryem 13. Bölüm Fragmanı
Vatanım Sensin Yeni Sezon Tanıtımı
Siyah Beyaz Aşk 1. Bölüm 5. Fragman
Dolunay 16. Bölüm Fragmanı