Gupse Özay ve Barış Arduç'tan Sürprizi!

2014 Kasım'dan beri birliktelikleri ile göz dolduran Barış Ardunç ile Gupse Özay evleniyor.

Mutlu yuva kuran ünlü çiftelere bir yenisi daha ekleniyor. "Kiralık Aşk" dizisi ile büyük ün yakalayan yakışıklı ve başarılı oyuncu Barış Arduç, 'Deliha' filminde beraber rol aldığı sevgilisi ünlü oyuncu Gupse Özay'la birlikte evlilik kararı aldı. Uzun zamandır birlikte olan çift, yaz sonu dünyaevine girmeye hazırlanıyor. 2014 yılından beri birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti, kısa bir süre önce ailelerini tanıştırmıştı.

BU YAZ NİKAH VAR

Geride bıraktığımız 2016 yılında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay'ı ailesiyle tanıştırarak nikah yolunda ilk adımı atan başarılı oyuncu Barış Arduç, Mart ayında İzmir'e giderek sevgilisi ünlü oyuncu Gupse Özay'ın ailesiyle tanışmıştı. Ünlü oyuncu Gupse Özay ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un yakın çevresi'nden alınan duyumlara göre; çift bu yaz sonunda evlilik kararı aldı. Çiftin aldığı bu kararı ilk olarak güzel oyuncu Gupse Özay'ın ailesine verdi.

MEKANA GUPSE ÖZAY KARAR VERECEK

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay'ın ailesinden onay alan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, nikah töreninin mekanı ile ilgili olan kararı ise sevgilisi Gupse Özay'a bıraktı. Düğün yeriyle ilgili 3 farklı adres düşünülüyor. Bunlardan birincisi İstanbul, diğeri İzmir'in gözde tatil beldesi Çeşme ve son olan yer ise Sapanca... Düğün mekanı ve yeri konusunda şimdilik kararsız olan Gupse Özay ile Barış Arduç çiftinin evlilik müjdesi bu konularda netleştikten sonra herkese açıklayacakları tespit edildi.

36 yıl sonra veda etti

Ahu Sungur, yeni dizisi 'Çukurdere' için imaj değişikliğine gitti.

Güven Kıraç ve Erkan Can trafik kazası yaptı

Oyuncu Erkan Can, geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Güven Kıraç'la birlikte seyahat ederken otoyolda hareket halindeki bir motosiklete çarptı. Usta oyuncular, olayın ardından büyük panik yaşadı.

Kıvanç Tatlıtuğ Sinem Kobal'ı reddetti!

Birkan Sokullu ile başrol paylaşacak Sinem Kobal aslında Kıvanç Tatlıtuğ ile oynamak istiyormuş.

Burcu Biricik saçlarına kıydı!

Oyuncu Burcu Biricik başrolünü Mert Fırat ile paylaştığı ‘En İyi Arkadaşım Evleniyor’ filmindeki rolü için imaj değiştirdi.

‘Söz’e orkestra dokunuşu

Tolga Sarıtaş ile Serhat Kılıç’ın rol aldığı ‘Söz’ dizisinin jenerik müziğine usta dokunuş!

SON EKLENEN VİDEOLAR

Ver Elini Aşk 4. Bölüm Fragmanı
Kalp Atışı 12. Bölüm 2. Fragman
Bizim Hikaye 3. Bölüm Fragmanı
Meryem 9. Bölüm Fragmanı
Siyah İnci 1. Bölüm 4. Fragman
Yeni Gelin 17. Bölüm 2. Fragman