Gupse Özay ve Barış Arduç'tan Sürprizi!

2014 Kasım'dan beri birliktelikleri ile göz dolduran Barış Ardunç ile Gupse Özay evleniyor.

Mutlu yuva kuran ünlü çiftelere bir yenisi daha ekleniyor. "Kiralık Aşk" dizisi ile büyük ün yakalayan yakışıklı ve başarılı oyuncu Barış Arduç, 'Deliha' filminde beraber rol aldığı sevgilisi ünlü oyuncu Gupse Özay'la birlikte evlilik kararı aldı. Uzun zamandır birlikte olan çift, yaz sonu dünyaevine girmeye hazırlanıyor. 2014 yılından beri birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti, kısa bir süre önce ailelerini tanıştırmıştı.

BU YAZ NİKAH VAR

Geride bıraktığımız 2016 yılında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay'ı ailesiyle tanıştırarak nikah yolunda ilk adımı atan başarılı oyuncu Barış Arduç, Mart ayında İzmir'e giderek sevgilisi ünlü oyuncu Gupse Özay'ın ailesiyle tanışmıştı. Ünlü oyuncu Gupse Özay ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un yakın çevresi'nden alınan duyumlara göre; çift bu yaz sonunda evlilik kararı aldı. Çiftin aldığı bu kararı ilk olarak güzel oyuncu Gupse Özay'ın ailesine verdi.

MEKANA GUPSE ÖZAY KARAR VERECEK

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gupse Özay'ın ailesinden onay alan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, nikah töreninin mekanı ile ilgili olan kararı ise sevgilisi Gupse Özay'a bıraktı. Düğün yeriyle ilgili 3 farklı adres düşünülüyor. Bunlardan birincisi İstanbul, diğeri İzmir'in gözde tatil beldesi Çeşme ve son olan yer ise Sapanca... Düğün mekanı ve yeri konusunda şimdilik kararsız olan Gupse Özay ile Barış Arduç çiftinin evlilik müjdesi bu konularda netleştikten sonra herkese açıklayacakları tespit edildi.

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı