Vatanım Sensin'de Cevdet öldü mü? Halit Ergenç Atatürk rolüyle mi dönecek?

"Vatanım Sensin" dizisi Türk televizyon tarihinde eşine ender rastlanır bir olayla izleyiciyi adeta dumur etti. Dizinin başrolü Cevdet, vatanı için kendini feda etti.

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Vatanım Sensin' dünkü bölümü ile izleyiciyi ekrana kitledi. Cevdet'in Yunanlıların üst komutanları öldürürken kendini de feda etmesi herkesi şoke etti.

HALİT ERGENÇ DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Cevdet karakterini canlandıran Halit Ergenç'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Ergenç'in diziye devam ederse Mustafa Kemal Atatürk rolünde devam edeceği tahmin ediliyor.

TBMM SAHNESİ İZLEYİCİ MEST ETTİ

Cevdet'in yaptığı büyük fedakarlıktan sonra Yunanlılar İzmir'den çekiliyor. Mustafa Kemal TBMM'yi kuruyor. Bu anların gösterildiği sahnelerde izleyici resmen mest oldu.

VATANIM SENSİN FORUMUNDA TARTIŞILAN KONULARA EŞLİK ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Küba’da çekim başladı

BluTV’nin yeni belgesel projesi “Seyahat Kulübü” için Küba’yı gezecek olan usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç çekimlere başladı.

Selin Şekerci imaj değiştirdi

Son olarak Çoban Yıldızı ile izleyici karşısına çıkan Selin Şekerci, dizinin final yapmasıyla birlikte soluğu Bodrum'da almıştı.

No 309 dizisinde sürpriz ayrılık

FOX TV'nin sevilen dizisi No 309’da yeni sezon öncesi ayrılık yaşandı. Murat Tavlı, ilgiyle takip edilen diziden ayrıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ da Katie Holmes'i tanımadı

Aynı filmde oynamaları için teklif götürülen Katie Holmes'ın "Kıvanç Tatlıtuğ'u tanımıyorum." şeklindeki sözlerine yakışıklı oyuncudan benzer bir cevap geldi.

Kuzey Vargın’ın cenazesi İstanbul’a götürüldü

Türk sinemasının usta oyuncularından olan, Marmaris’teki bir hastanede tedavi görürken vefat eden 74 yaşındaki Kuzey Vargın’ın cenazesi, havayoluyla toprağa verilmek üzere İstanbul’a götürüldü.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Kanatsız Kuşlar 11. Bölüm 2. Fragman
İki Yalancı 7. Bölüm 2. Fragman
Ateş Böceği 9. Bölüm Fragmanı
Deli Gönül 8. Bölüm 2. Fragman
Meryem 4. Bölüm 2. Fragman
Dolunay 8. Bölüm Fragmanı