Vatanım Sensin'de Cevdet öldü mü? Halit Ergenç Atatürk rolüyle mi dönecek?

"Vatanım Sensin" dizisi Türk televizyon tarihinde eşine ender rastlanır bir olayla izleyiciyi adeta dumur etti. Dizinin başrolü Cevdet, vatanı için kendini feda etti.

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Vatanım Sensin' dünkü bölümü ile izleyiciyi ekrana kitledi. Cevdet'in Yunanlıların üst komutanları öldürürken kendini de feda etmesi herkesi şoke etti.

HALİT ERGENÇ DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Cevdet karakterini canlandıran Halit Ergenç'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Ergenç'in diziye devam ederse Mustafa Kemal Atatürk rolünde devam edeceği tahmin ediliyor.

TBMM SAHNESİ İZLEYİCİ MEST ETTİ

Cevdet'in yaptığı büyük fedakarlıktan sonra Yunanlılar İzmir'den çekiliyor. Mustafa Kemal TBMM'yi kuruyor. Bu anların gösterildiği sahnelerde izleyici resmen mest oldu.

VATANIM SENSİN FORUMUNDA TARTIŞILAN KONULARA EŞLİK ETMEK İÇİN TIKLAYIN

'Vatanım Sensin'e şok suç duyurusu!

'Vatanım Sensin' dizisinin geçen haftaki bölümünde yer alan bir sahne ortalığı karıştırdı.

Hazal Kaya'nın annesinden duygusal paylaşım...

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın avukat annesi Ayşegül Kaya'nın kanser hastası olduğu ortaya çıktı. İkilinin fotoğrafları tüm hastalara umut oldu.

'Kadın'da Selin Şekerci sürprizi!

Selin Şekerci'den "Kadın" dizisine sürpriz destek

Yüz Yüze Dizisi Yayından Kaldırıldı!

Show TV’de yeni başlayan Yüz Yüze dizisi, yayın günü olan geçtiğimiz Perşembe günü yayın akışından kaldırıldı. Yüz Yüze erken final yapıyor mu, bekleneni karşılamadığı için Yüz Yüze bitiyor mu? sorularını akıllara getirdi.

'Fatih’le tartıştı koltuğundan oldu!

Kenan İmirzalıoğlu, ‘Fatih’in yönetmeni Altan Dönmez ile set saati nedeniyle tartışınca dizinin yönetmeni Cevdet Mercan oldu.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İsimsizler 23. Bölüm Fragmanı
Kadın 5. Bölüm Fragmanı
Bizim Hikaye 10. Bölüm Fragmanı
Siyah İnci 8. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 25. Bölüm Fragmanı
Cennetin Gözyaşları 9. Bölüm Fragmanı