Evlendim rahatladım

“Ay Lav Yu Tuu” filmiyle izleyici karşısına çıkan Gizem Karaca, “Hadi Be” programına konuk oldu. Kemal Ekmekçi ile evlenen ünlü oyuncu, “Evlenince hayatında bir şey değişmiyor ama rahatlıyorsun” diye konuştu.

Emre Saygı’nın sunduğu interaktif talk show programı “Hadi Be”ye Gizem Karaca konuk oldu. “Ay Lav Yu Tuu” filmiyle seyirciyle buluşan oyuncu, canlı yayında hakkında merak edilenleri anlattı. 
Geçen hafta Kemal Ekmekçi ile nikâh masasına oturan Karaca, evlendikten sonra hayatında bir şey değişmediğini söyledi: “Evlenince hayatında bir şey değişmiyor ama rahatlıyorsun artık evlendik sıkıntılar bitti diye.” Karaca, sosyal medya üzerinden yöneltilen “Anne olmayı istiyor musunuz?” sorusuna da “Çocuk isteme durumu ileride kendimizi hazır hissedince olacak bir şey. Daha çok erken” diye yanıt verdi.

Evlendim rahatladım


AMERİKA’YA TAŞINMAK İSTİYORUM

Oyunculuk yapmak için Amerika’ya taşınmak istediğini açıklayan Karaca, “Ancak bu çok zorlu bir süreç. Orada tanıdıkların olacağı iyi bir ajansla başlamak gerekiyor” dedi. Çok hiperaktif biri olduğunu da itiraf eden oyuncu, “Hiperaktif birisiyim. Basketbol ve at binmekten dolayı iki kere çapraz bağlarımı kopartıp ameliyat oldum” diye konuştu.

Evlendim rahatladım

Oktay Kaynarca’dan 'yol ayrımı' mesajı!

Deniz Çakır’la birlikte başrollerini paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisiyle büyük beğeni toplayan Oktay Kaynarca, instagram hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.

Kenan çok yoğun!

‘Mehmed’ dizisinin çekimlerine başlayan Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Zorlu’da görüntülendi.

Ateşböceği final yapıyor...

Star TV'nın yaz döneminde ekran macerasına başlayan dizisi Ateşböceği, 17. bölümü ile ekranlara veda edecek.

'Fatih' dizisi için dikkat çeken uyarı!

Başrolde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi, yaklaşık 2 milyon liralık bölüm masrafıyla dikkati çekiyor. 'Mehmed Bir Cihan Padişahı'nın yayın günü (pazartesi) de şimdiden tartışma konusu oldu.

Sette korkutan kaza!

Şu sıralar 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Kalp Atışı 16. Bölüm 2. Fragman
Bizim Hikaye 6. Bölüm 2. Fragman
Meryem 13. Bölüm Fragmanı
Vatanım Sensin Yeni Sezon Tanıtımı
Siyah Beyaz Aşk 1. Bölüm 5. Fragman
Dolunay 16. Bölüm Fragmanı