3 Vakte Kadar Filmi Yapımcısından Açıklama Geldi “Bir Kişi İzlemedi”

1731

Özlem Kayhan ve Volkan Gültekin’in yönetmenliğini yaptığı komedi filmi 3 Vakte Kadar filmi 18 Mayıs’ta Cuma günü gösterime girmişti. Box Office Türkiye’nin web sitesinde yayınladığı verilere göre filmin gösterime girdiği ilk üç günde sadece bir kişinin izlenmesi sosyal medyada oldukça ses getirmişti.

Sosyal Medyada Oldukça Konuşuldu

Box Office Türkiye verilerine göre 41 salonda vizyona giren 3 Vakte Kadar filmi için “Biz film çeksek daha çok izlenirdi” , “Kimse de demiyor ki o filmi izleyen kişi ne yaşadı da tek başına izledi” gibi yorumlar da gecikmedi

Yapımcısı Açıklama Yaptı

Hal böyle olunca filmin yapımcısından da olayın iç yüzüyle ilgili beklenen açıklama geldi. Hürriyet’in haberine göre filmin yapımcısı Hasan Gümet, her şeyin bir yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu belirterek şunları söyledi: Aslında filmi bir kişi izlemedi. 803 kişi izledi ancak ben açıklanmasını istemedim. ” Yazmamız gerekiyor” denilince sinirlenip ” bir kişi izledi” dedim. Olayın bu kadar büyüyeceğini tahmin etmedim. İstemeden de olsa filmin reklamı oldu. Filmimiz tekrar vizyona girecek” dedi.

3 Vakte Kadar Filmi Ne kadar İzlendi

3 Vakte Kadar Oyuncu Kadrosu

Kadrosunda Hasan Gümet, sosyal medya fenomeni Köksal Baba ve Doğa Konakoğlu, Selami Şahin’in kızı Meryem İrem Şahin, Ayberk Yeşilbursa, Elif Çapkın, Ferman Toprak, Recep Aktuğ gibi isimler yer alıyor.

3 Vakte Kadar Fragman

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.