49. yaşı şerefine Jennifer Lopez’in 5 filmini sizler için derledik…

Jennifer Lopez

1Hücre (The Cell) – 2000

Bir psikolog olan Catherine Deane, yeni bir terapi metodu üzerinde azimli bir şekilde çalışmaktadır. Bilimin yeni imkanları sayesinde, Catherine, bir başkasının bilinçaltına erişerek onun saklı dünyasını tecrübe edebilmektedir. Bu sayede komada ölümle burun buruna olan bir çocuğu bile kurtarabilmiştir. Bir gün kendi yeteneklerini de sınamak isteyen Catherine oldukça riskli bir görevi kabul eder. Bir katilin bilinçaltına doğru yolculuğa çıkacaktır. Catherine şimdiye kadar bulunduğu en korkunç bilinçaltının göbeğindedir.

2Darısı Başımıza (The Wedding Planner) – 2001

Mary Fiore, yaşadığı şehir olan San Francisco’nun en çok tanınan ve en başarılı evlilik düzenleyicisidir. Bir evliliği planlamanın tüm sırlarını herkesten iyi bilmekte ve akışın tüm romantik zirvelerini tören içerisinde harika bir biçimde sunabilmektedir. Ancak bir gün başına korkunç bir şey gelir. Mary Fiore, düzenlediği törende boy gösterecek olan damata aşık olur. Bir anda ayrı bir köşeye ayırdığı iş hayatı ile özel hayatı birbirine girer. Mary, bu işin içinden en hasarsız şekilde çıkmanın yollarını arayacaktır.

3Yeter (Enough) – 2002

Kötü huylu ve tacizci bir kocadan kaçmakta olan genç bir anne, savaşmak konusunda kendisini eğitmeye karar verir. Slim, bir zamanlar rüyasındaki erkek olduğunu düşündüğünü Mitch’in aslında bambaşka biri olduğunu keşfetmiştir. Hayatında başka bir kadın vardır ve Slim bunu açığa çıkarttığında Mitch’in tepkileri çok zorlayıcı olur. Slim’in kızı ile birlikte kaçmaktan başka çareleri yoktur. Kızının güvenliğinden endişe ederken bir anda bu evlilikten kurtulmanın aslında tek bir yolunun olduğunu keşfeder. Bu da kocasını öldürmektir.

4Aşk Masalı (Maid in Manhattan) – 2002

Marisa Ventura, New York’un en ünlü otellerinden birinde hizmetçi olarak çalışıp oğlu Ty’ın geçimini sağlamaya çalışan yalnız bir kadındır. Marisa ve çalışma arkadaşı Stephanie bir odayı temizledikleri sırada Stephanie, Marisa’yı müşterilerden birinin kıyafetini giymeye ikna eder. Bu esnada oğlu Ty, otelde kalan bir politikacıyla tanışıp arkadaş olur. Marisa yeni kıyafeti içerisinde oldukça dikkat çekici bir görünüme büründüğü sırada politikacı Christopher Marshall’la karşılaşırlar. Marshall genç kadını otel müşterilerinden biri zanneder ve aralarında bir çekim başlar.

  Ata Demirer'den Yeni Sinema Filmi

5Parker – 2013

Parker, bildiklerinizden farklı bir hırsız. Onun ahlaki değerleri var. Fakirden çalmıyor ve mecbur kalmadıkça kimsenin canını yakmıyor. Fakat adam öldürmeyi sevmeyen, işini mümkün mertebe kansız yollardan çözmeyi seven Parker’a, beraber soygun yaptıkları ekip arkadaşları büyük bir kazık atınca işin rengi değişiyor! Ne kadar merhametli olsa da, şimdi sıra kendi yöntemleriyle intikam almakta. Üstelik bol suç ve aksiyon dolu macerada yalnız da değil. Paraya ihtiyacı olan güzel emlakçı Leslie, bir mücevher soygunu planıyla karşısına çıkıyor ve Parker’ı bu planı uygulamaya ikna ediyor!

Öne Çıkan Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.