8. Gün ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

Oyuncu kadrosuyla merakları üzerine çekmeyi başaran 8. Gün ilk bölüm fragmanı yayınlandı. 8. Gün ilk bölüm ne zaman yayınlanacak?

8. Gün dizisinin konusu ne?

Dizide Bahar bilgisayar programcısı olan annesi Şehnaz’ın şüpheli ölümünü araştıracak. Yazılım Mühendisi Şehnaz önemli projeler yürütmektedir ve devlet adına kritik bir bilgisayar programı yazmıştır.  Programdan haberdar olan yabancı ülke istihbaratları vakit kaybetmeden bu programı ele geçirmek isterler. Buna izin vermemek için elinden geleni yapan Şehnaz kısa bir süre sonra şüpheli bir uçak kazasında hayatını kaybeder.

Bahar annesinin ölümünden şüphelenir ve ardındaki sır perdesini aralamak ister. Annesinin önemli projelerinden haberi olsa da bu çapta büyük bir program yazdığından haberi yoktur. Şehnaz bu programdan kızına dahi bahsetmemiştir. Bahar annesinin ölümünü araştırırken karanlık güçler de Bahar’ın peşindedir. Programın Bahar’ın elinde olduğunu düşünenler Bahar’ı kaçırarak rehin alırlar…

8. Gün dizisi ne zaman yayınlanacak?

8. Gün dizisi ilk bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından akıllarda birçok soru yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de 8. Gün dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlacak? 8. Gün dizisi ilk bölümüyle çok yakında atv’de başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.