Aaron Paul, Breaking Bad filmi ile ilgili paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi!

204

Aaron Paul ve Bryan Cranston, Breaking Bad’de rol alacak mı?

Geçtiğimiz hafta içerisinde Aaron Paul ve Bryan Cranston aynı anda, aynı metinle, aynı fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşmıştı. Breaking Bad dizisinin hayranları ise bunun müjdeli haber olduğunu ve ikilinin Breaking Bad filminde rol alabileceğini düşünmüştü. Şimdi ise Aaron Paul’den yeni bir paylaşım geldi.

Vince Gilligan’ın yaratıcısı olduğu Breaking Bad dizisi, beyaz perdeye yolculuğuna devam edecek. Ancak uzun süredir dizinin hayranları filmin ayrıntılarını bekliyordu. Geçtiğimiz günlerde ise Aaron Paul ve Bryan Cranston’dan filmle ilgili olduğu düşünülen şifreli paylaşımlar gelmeye başlamıştı. Şimdi ise Aaron Paul tekrardan bir fotoğraf paylaştı. Sosyal medya üzerinden yayınlanan bu fotoğrafta Paul ve Cranston bir aradaydı. İpuçları verilse de bir türlü resmi açıklamanın gelmemesi üzerine Bryan Cranston’ın Breaking Bad çekimlerinde olup olmadığı akılları karıştırıyor.

View this post on Instagram

Even sooner

A post shared by Bryan Cranston (@bryancranston) on

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini dizide olduğu gibi Vince Gilligan üstlenecek. Henüz adı belli olmayan Breaking Bad filmi, Netflix online streaming platformu ve dizinin yayınlandığı kanal olan AMC’de izleyicilere sunulacak. Jesse Pinkman karakteri dışında filmde yer alacak hiçbir karakter henüz belli değil. Ayrıca hangi dönemde geçeceği de tahmin edilemiyor. Ancak alınan bazı dedikodulara göre filmin adı Greenbriar olabilir. Ayrıca filmin prodüksiyonu için verilen bilgiye göre Albaquerque’ye gidilecek. Prodüksiyonun da Kasım ayında başlaması beklenenler arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.