“The Addams Family” animasyonundan yeni fragman geldi!

134

The Addams Family uyarlamasından fragman paylaşıldı.

Charlize Theron ve Oscar Isaac’in başkahramanlarını seslendirdiği yıldız kadrolu animasyon filmi “The Addams Family”den yeni bir fragman paylaşıldı. Bir kez daha beyaz perdeye aktarılan The Addams Family’nin eğlenceli olduğu kadar korkutucu olan dünyasına fragmanla birlikte adım atıyoruz.

Conrad Vernon ve Greg Tiernan yönetmenliğindeki animasyon türündeki The Addams Family uyarlama filminin konusu ise şöyle: Kocasına ve çocuklarına kendini adamış bir kadın olan Morticia, ailesini bir arada tutan soluk tutkaldır. Güler yüzlü, kötücül ve tutkulu bir şekilde karısına aşık olan aile babası Gomez, her zaman girişimci ruhunu korumaktadır. Ailenin çocukları da oldukça şahsına münhasır bireylerdir. Uzun örgüleri ve iğneleyici mizahı ile zeki genç kız Wednesday ve bulabileceği en büyük tehdit ve tehlikelerin peşinden koşan 10 yaşındaki Pugsley. Ancak evin bireyleri bunlarla sınırlı değildir. Ailenin çılgın macası Fester iyi huylu, neşeli ve her şekilde kargaşaya yol açabilirken, Büyükanne ise yarasalar ve kafatasları gibi şekiller vererek pişirdiği şekerli kurabiyeleri seven torunlarına tapar. Aile yaklaşan kutlamaları için hazırlıkların ortasındayken, Margaux Needler ortaya çıkar. Margaux Needler sevilen bir reality-show programının kraliçesidir ve banliyö tipi pastel mükemmelliğe kendini adamıştır. Bu iki farklı cephenin karşılaşması nasıl sonuçlanacaktır?…

Addams Family’nin daha önce Fox Kids ekranlarında da yayınlanan 1964 yapımı bir dizisi bulunuyor. Ayrıca 1992 yılında Addams Family beyaz perdeye aktarıldı. Şimdi ise üçüncü kez aile üyeleri izleyici karşısına çıkıyor. “Addams Ailesi” ülkemizde 13 Aralık tarihinde gösterime girecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.