”Adını Feriha Koydum” ve ”Yalan Dünya” Zirveyi Paylaştılar

401

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Show TV’nin dizisi “Adını Feriha Koydum” tüm kişilerde 10,54 rating alarak birinciliği elde etti. “Adını Feriha Koydum” AB’de ise 9,88 ratingle ikinci oldu. AB’de “Yalan Dünya”dan bir rating daha az alarak ikinciliği elde eden “Adını Feriha Koydum”, geçen haftaya göre de izlenme oranını bir puan arttırdı.

“Yalan Dünya” AB’de Düşüş Yaşadı

Kanal D’de yayınlanan komedi dizisi “Yalan Dünya” ise AB’de 10.85 ratingle birinci oldu ancak geçen haftaya göre iki buçuk ratinglik bir düşüş yaşadı. “Yalan Dünya” tüm kişilerde ise 8,05 rating alarak üçüncülüğü elde etti.

ATV’nin dizisi “Hayat Devam Ediyor”, geçen hafta olduğu gibi tüm kişilerde ikinciliği, AB’de ise dördüncülüğü elde etti.  Tüm kişilerde 9,29 rating alan “Hayat Devam Ediyor”, AB’de de 6,43 rating aldı.

“Eve Düşen Yıldırım” İstikrarını Korudu

Show TV’nin dün gece üçüncü bölümü yayınlanan yeni dizisi “Eve Düşen Yıldırım” istikrarını korudu ve tüm kişilerde 5,80 rating alarak  geçen hafta olduğu gibi beşinci oldu. “Eve Düşen Yıldırım” AB’de ise 5,65 ratingle altıncı oldu.

AB’de 4.55 rating alan “Beyaz Show” geçen haftaya göre sıralamada iki sıra yükseldi ve sekizinci oldu. “Beyaz Show” tüm kişilerde ise 3,86 ratingle on dokuzuncu olabildi.

“Bir Çocuk Sevdim” Düşüşte

Star TV’nin dizisi “Bir Çocuk Sevdim” AB grubunda geçen haftaya göre tam on dört basamak gerileyerek yirmi beşinci oldu. AB’de 2,75 rating alan “Bir Çocuk Sevdim”, tüm kişilerde ise 2,62 ratingle yirmi dokuzuncu olabildi. 

 

23 Mart Cuma Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.