Adriana Lima hangi dizide rol almıştı?

2649

Son günlerde Metin Hara aşkı ile gündemde olan Brezilyalı seksi manken Adriana Lima’nın bir Amerikan dizisi olan “Çirkin Betty”(Ugly Betty) için kamera karşısına geçtiğini biliyor muydunuz?

Adriana Lima sevilen yapımda “kendisini” oynadığı için çekimler esnasında hiç zorlanmadığını belirtmişti.  Dizide  Lima, moda dergisine poz vermesi teklif edilen bir top modeli canlandırdı. Aynı zamanda ünlü manken “The Follow” adlı kısa filmde de rol almıştı.

 

Adriana Lima Kimdir?

Adriana ya da tam adıyla Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981 tarihinde Brezilya’nın Bahia kentinde dünyaya gelmiştir.

Düşük gelirli ve muhafazakar bir ailenin kızı olan Adriana Lima, henüz 13 yaşındayken bir mağazada alışveriş esnasında keşfedilmiştir.

Kısa bir süre sonra bir modellik ajansı sayesinde New York’a taşınan Lima, başka bir model ajansıyla anlaşma sağlamıştır. 1997-1998 yılları arasında daha kariyerinin başlarındayken Vogue ve Marie Claire gibi dergiler için moda çekimleri gerçekleştiren 1,78 m. boyundaki Lima, ünlü markaların defilelerine çıktı. Ama Lima’nın asıl büyük çıkışı Dominik’li sevgilisi Alberto ile birlikte çalıştıkları ve Times Square’deki reklam tablosuna asılan Vassarette billboard reklamıyla gerçekleşti.

Güncel dizi haberleri için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.