Arka Sokaklar Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı

2006 yılında başlayan macera tam 12 sezondur devam ediyor. Tam bir istikrar abidesi diyebileceğimiz Arka Sokaklar sezon finaline gidiyor.

Yıllar boyunca maceradan maceraya yeni ekip arkadaşlarıyla ayrılanlarla her sezon kalitesini devam ettiren Arka Sokaklar Türk dizi tarihinde önemli bir kaldırım taşı.

Arka sokaklar sezon finali

Sezon Finalinde Neler Olacak?

Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Arka Sokaklar’ın sezon finali olan 485. Bölümünde ekibimizi zor süreçler bekliyor! Heyacan dolu bölüm 22 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Arka sokaklar sezon finali

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

 Rıza Baba ve ekibi, Hüsnü’ye manevi destek olmaya gidiyor!

Arka sokaklar sezon finali

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.