”Arka Sokaklar” ve ”Kim Milyoner Olmak İster?” Zirvede

440

 

 
 
TNS’in ölçümlerine göre Kanal D’nin dizisi “Arka Sokaklar”, geçen haftaya göre tüm kişilerde bir rating kaybetmesine rağmen sıralamadaki yerini koruyarak birinci oldu. Dizi AB’deyse bir rating daha fazla alarak üçüncü sırada yer aldı.
 
Atv’nin bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?” ise geçen haftaya göre AB’de bir ratinglik düşüş yaşamasına rağmen zirvedeki yerini korudu. Yarışma tüm kişilerde ise iki basamak gerileyerek dördüncü oldu.
 
Sezona çok iyi başlayan “Huzur Sokağı” ise özellikle tüm kişilerde düşüşe geçti. Bir haftalık aranın ardından dün akşam yeni bölüm yayınlayan dizi, önceki haftaya göre tüm kişilerde yarım rating daha az aldı ve üç basamak gerileyerek yedinci oldu.”Huzur Sokağı” AB’de ise  ikinci sırada yer aldı.
 
Star TV’nin dizisi “Dila Hanım” tüm kişilerde ikinci, AB’de de dördüncü sırada yer aldı.
 
FOX’un komedi dizisi “Harem” de bir haftalık aranın ardından izleyici karşısına çıktı. Dizi önceki haftaya göre tüm kişilerde düşüş yaşarken, AB’de yükseldi. Tüm kişilerde üç basamak gerileyerek on altıncı olan “Harem”, AB’de ise bir sıra yükselerek sekizinci oldu. 

 

11 Ocak Cuma Rating Tablosu için tıklayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.