”Arka Sokaklar” ve ”Survivor” Zirveyi Paylaştı

258

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Kanal D’nin dizisi “Arka Sokaklar”,geçen haftaya göre tüm kişilerde bir rating daha fazla alarak bir sıra yükseldi ve birinci oldu. “Arka Sokaklar” AB grubunda ise üçüncülüğü elde etti.

Show TV’de yayınlanan “Survivor-Ünlüler Gönüllüler” dün gece tüm kişilerde ikinci AB’de de birinci oldu ancak izlenme oranlarında geçen haftaya göre düşüş yaşadı. “Survivor” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir, AB’de ise üç buçuk rating daha az aldı.

Fox’un dizisi “Yer Gök Aşk” tüm kişilerde geçen haftaya göre bir rating daha az almasına rağmen sıralamada bir basamak yükselerek üçüncü oldu. “Yer Gök Aşk” AB’de ise geçen hafta olduğu gibi dördüncülüğü elde etti.

ATV’de yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster?”, geçen haftaya göre AB’de yükselirken, tüm kişilerde düşüş yaşadı.  Yarışma tüm kişilerde yedi basamak gerileyerek yirminci, AB’de ise iki basamak yükselerek beşinci oldu.

Kanal D’nin polisiye dizisi “Kanıt” ise tüm kişilerde bir basamak gerileyerek onuncu olurken, AB’de iki basamak yükselerek altıncılığı elde etti.

Star TV’nin dizisi “Bir Çocuk Sevdim” geçen haftaya göre tüm kişilerde üç basamak gerileyerek yirmi üçüncü oldu. Tüm kişilerde sadece altı share alabilen dizi AB’de ise dokuz share alarak on üçüncü oldu.

TRT 1’de yayınlanan “Bir Zamanlar Osmanlı -Kıyam” düşüşünü bu hafta da sürdürdü. Tüm kişilerde bir basamak gerileyerek yirmi dokuzuncu olan dizi sadece altı share alabildi. “Bir Zamanlar Osmanlı” geçen haftaya göre AB’de ise dört basamak gerileyerek on dördüncü oldu.

 

14 Mayıs Pazartesi Rating Tablosu için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.