”Arka Sokaklar” ve ”Survivor” Zirveyi Paylaştılar

321

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre dün, Kanal D’nin dizisi “Arka Sokaklar” geçen haftaya göre yarım puanlık düşüş yaşamasına rağmen birinciliği elde etti. “Arka Sokaklar” AB’de ise bir buçuk ratinglik düşüş yaşadı ve dördüncü oldu.

Show TV’de dün gece saat 20:00’den, 23:20’ye kadar yayınlanan “Survivor” her zaman ki gibi programı ikiye böldü. AB’de “Survivor”un iki bölümü de ilk ikide yer aldı. Tüm kişilerde ise programın bir buçuk saatlik uzun bölümü ikinci olurken, elli beş dakikalık bölümü ise beşinciliği elde etti.

TRT 1’de yayınlanan dönem dizisi “Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam” AB grubunda geçen haftaya göre yaklaşık yarım puanlık bir düşüş yaşamasına rağmen sıralamada iki basamak yükselerek üçüncü oldu. “Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam” tüm kişilerde ise geçen haftaya göre yaklaşık bir rating daha az aldı ve sıralamada altı basamak gerileyerek on altıncı oldu.

FOX’un dizisi “Yer Gök Aşk” tüm kişilerde geçen hafta olduğu gibi üçüncü oldu.  “Yer Gök Aşk” AB’de ise izlenme oranını yarım puan arttırarak sıralamada üç basamak yükseldi ve beşinci oldu.

ATV’de yayınlanan “Son” tüm kişilerde geçen haftaya göre on üç basmak gerileyerek yetmiş sekizinci, AB’de ise yirmi bir basamak yükselerek kırk dördüncü oldu.

Star TV’nin dizisi “Koyu Kırmızı” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak yükselerek kırk yedinci,  AB’de de on basamak yükselerek otuzuncu oldu. 

 

26 Mart Pazartesi Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.