Armağan Çağlayan’dan Meryem Uzerli’ye Mesaj!

343

Bugüne kadar ekranın en yakışan çiftinin Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Emir ve Feriha karakterleri olduğunu söyleyen Armağan Çağlayan’a, Uğurkan Erez’den itiraz geldi. Erez, “Bence en yakışan çift Çalıkuşu’nda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oynadığı Kamran ve Feride çiftiydi” dedi. Armağan Çağlayan da bunun üzerine “Dizi yayından kalktı, demek ki halk çok sevmemiş bu çifti” dedi.

Meryem Uzerli’yi inandırıcı bulmadığını söyleyen Armağan Çağlayan, “Meryem Uzerli o kadar para kazanıyor. Kazandığı parayı biraz da Türkçe öğrenmeye harcasın. Her dizide sürekli onun Türkçesine göre rol yazılıyor. Nereye kadar böyle olacak” dedi.

Uğurkan Erez “İvana Sert’in de Türkçesi bozuk ama ekranlarda çok seviliyor” deyince ünlü televizyoncu, “İvana Sırp, Meryem Türk ama…” yanıtını verdi.

Yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna dahil olan Nurgül Yeşilçay’la ilgili de konuşan Armağan Çağlayan, “Nurgül’ün oyunculuğunu tartışmaya gerek yok. Çok başarılı bir oyuncu. Sultan rolünde izlemeden bir şey diyemem ama merakla bekliyorum. Eminim diziye çok şey katacaktır” sözleriyle ünlü oyuncuya övgüler yağdırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.