Aşk Adamı “Malkoçoğlu”

402

 

 

'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı 'Malkoçoğlu' karakteriyle hayran kitlesini artıran yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, şimdi de 'Malkoçoğlu' isimli sinema filmine hazırlanıyor. Rolü için bıraktığı bıyıklarıyla dikkat çeken Özçivit, film çekimleri bitince eski haline döneceğini söylese de, bıyıklarının moda haline gelmesinden memnun. Özçivit, GQ dergisinden Muammer Brav'a konuştu…

'Malkoçoğlu' rolü için bıraktığıbıyıklarıyla Türk erkekleri arasında yeni bir akım başlatan Özçivit, bu durumdan memnun: "İnsanlar nasıl mutlu oluyorlarsa öyle yapsınlar. Ben; kız arkadaşı, karısı bıyık bırakmasını istemeyen erkeklerin önünü açtım. 'O yaptıysa ben de yapabilirim' durumu yarattım belki de. Bıyıklarımdan değil, konunun sürekli gündeme böyle gelmesinden sıkıldım. Film çekimleri bitsin, keseceğim."
Yeni çekeceği filmi 'Malkoçoğlu'na dair ayrıntı vermekten kaçınan yakışıklıoyuncu, Bulgaristan'da kış aylarında çekilecek film için şunları söyledi: "Ben Cüneyt Arkın'ın oynadığı 'Malkoçoğlu' filmleriyle büyüdüm. 'Malkoçoğlu' bizim özümüz, içimiz. Halkın sevdiği bir karakter."
Oyuncu, yeni filmin eskilerden farkını ise şöyle anlatıyor: "O filmlerin güncellenmiş hali. Atlar, kılıçlar bir yana, daha duygusal, derinliği olan bir 'Malkoçoğlu' olacak. Aşk adamı olduğunun altı çizilecek. İşin fiziksel beceri isteyen yerlerinde de zorlanmadım."
Artan hayran kitlesinin egosunu şişirmediğini söyleyen Özçivit ekliyor: "Hep gelgitler oluyor. Bir o tarafa, bir bu tarafa gidiyorsun.Şizofreniyle normallik arası… Dengeyi kurmak hiç kolay değil; ben oyuncu koçumla çalışarak bunu başarmaya çabalıyorum. O benim içimde kapattığım yerleri açmaya çalışıyor."

KONTROLLÜ BİRİYİM
“Kafama eseni yapmam. Kontrollü bir adamım" diyen Özçivit, "Tanınmaya başladıktan sonra daha da dikkatli davranır oldum. Beni sevenlere rol model olmalıyım" diyor.
Ceylan Çapa ile mutlu bir beraberliği olan oyuncu, evlilik konusunda ise şöyle diyor: "Hayran kaybetme kaygım yok. Evlenmeyi ve baba olmayı çok istiyorum. Kim istemez?

Kameralardan asla kaçmadığını söyleyen Özçivit: "Masa başında yapılan bazıhaberler beni kırdı ve içime kapandım. Yanlış anlaşılmaktansa hiç anlaşılmamak daha iyi."

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.