“Aşktan Kaçılmaz”ın İlk Tanıtımı Yayınlandı

571
Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, Berk Oktay ile Pelin Akil’in başrolü en son ''Muhteşem Yüzyıl'' dizisinde oynayan Ceren Hindistan ve ''Kuzey Güney'' dizisindeki ''Barış'' rolünü canlandıran Çağdaş Onur Öztürk’le paylaşacağı dizi, Eylül ayında Star TV’de ekrana gelmeye başlayacak. “Aşktan Kaçılmaz”, İstanbul-Mardin hattında yaşanan bir aşk öyküsünü ekrana taşıyacak.
 
Aşk, Savcı Yasemin’in peşini bırakmayacak…
 
Mardin’de yöreye has acımasız kanunların, adalet sorgusu, intikam ve her türlü kanunsuzluğun gölgesinde yaşanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı, dizinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstleniyor. Nişanlandığı gece nişanlısı tarafından aldatılan Savcı Yasemin (Pelin Akil) yaşadığı aşk acısı ile kendini geçici görevle Mardin’e kadar savurur. Nişanlısı narkotik şube komiseri Ali’nin (Çağdaş Onur Öztürk) şimdilik sevdiği kadının gidişini seyretmekten başka yapacak bir şeyi kalmamıştır. Yasemin aşk acısının hızıyla  Mardin’e kadar savrulur ama burada nelerle karşılaşacağından bihaberdir. Hele uçakta tanıştığı Mardinli Berzan’ın (Berk Oktay) hayatında önemli roller oynayabileceğini hiç tahmin etmemektedir.
 
Mardin’de aşk…
 
Yasemin, Berzan ve Ali’den oluşan aşk üçgeni öte taraftan Berzan’ın konağında yaşayan ve ona çocukluktan beri aşık olan Nazlı’nın planlarıyla daha da bir karışacaktır. Mardin’de aşk her koldan karakterlerimizi sarıp sarmalarken İskender Ağa (Macit Sonkan) ve onun etrafa saçtığı kötülük tohumları da büyümeye devam etmekte ve herkesi etkilemektedir.
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.