Aslan Ailem 14.yeni bölüm özeti ve fotoğrafları

2443

TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan, yapımcılığını ES Film’in üstlendiği sıcacık ve romantik aile dizisi Aslan Ailem’in 14.yeni bölümünde; çiftlik sözleşmesinin gündeme gelmesiyle işler yine karışacak.

Aslan Ailem 14.yeni bölümde neler olacak?

Aslan Ailesi ve Burcu arasındaki bitip tükenmeyen kayıp sözleşme meselesinin üzeri tam kapatıldı ve sular duruldu derken,  tesadüf gelişmeler iki tarafı da harekete geçirip, ortalığı alevlendirmeye yetecek.

Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil’in yazdığı beğenilen dizi Aslan Ailem’de bu hafta neler olacak?

Aslan Ailem Hikayesi

Vedat, karısı Hatice, annesi Hayriye ve üç tane erkek evladıyla otuz yıldır aynı çiftlikte yaşamaktadır. Ortanca oğulları Umut, bir kaç yıl önce daha merkezi bir yere taşınmıştır ama sık sık ailesini ziyarete gelir. Kardeşlerin en küçüğü Mutlu dışında hepsi ekmeklerini eline almıştır. Oğullarıyla gurur duyan Vedat, bu çiftlikte sakin ve huzurlu bir yaşam sürmektedir. Burcu, iş adamı Tayfun Olgun’un fazlaca şımartılmış tek kızıdır. Kredi kartını sihirli değnek sanan Burcu’nun bir insanın hayal edebileceğinden daha lüks bir yaşamı vardır.

Derken Tayfun, bir yolsuzluk suçlaması yüzünden yurt dışına kaçar. Böylelikle Burcu’nun yolu Aslan ailesiyle kesişir çünkü soruşturmayı yöneten komiser, evin iki numaralı oğlu Murat Aslan’dır. Bir akşam Aslan ailesi tüm neşesiyle bahçede otururken Burcu çıkagelir. Çiftliğin boşaltılmasını ister. Vedat ve Hayriye dışında kimse bu kızın ne dediğini anlamamıştır. Zira Vedat’ın, Tayfun ile yıllar önceye dayanan bir sırrı vardır ve bundan ailesinin haberi yoktur.

 

Fragmanı izlemek için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.