Aslan Ailem 3. Bölüm Özeti ve Fotoğrafları

1684

ASLAN ÇİFTLİĞİNDE MACERA DOLU GÜNLER BAŞLIYOR!

 

 

Hatice ve Murat aynı dakikalarda çiftliğin kendilerine ait olmadığını öğrenirler. Vedat, çiftlikle ilgili onlara yıllarca yalan söylemiştir. Vedat olanları izah etmeye çalışır ama Hatice affetmez. O yokmuş gibi davranmaya başlar. Murat ise Tayfun Olgun’un çiftliği neden babasına verdiğini sorgular.

Bu arada Hatice ve Burcu arasındaki çekişme sorunların çözülmesini imkânsız kılar. Hatice, Burcu’yu eve sokmaz. Burcu da Aslan ailesiyle birlikte kalmayı kabul etmez. Vedat ve Murat, Burcu’ya kalacak yer düşünürken, Burcu’nun bulduğu çözüm herkesi şaşırtır.

Burcu’nun şüpheli tavırlarından, babasıyla bağlantı kurduğunu düşünen Murat,  gizlice Burcu’nun peşine takılır. Takip sonucunda Tayfun Olgun’a ulaşacağından emindir.

Diğer tarafta Umut, Burcu’yla babası hakkında röportaj yapmak için fırsat kollarken, kanaldaki rakibi Pelin’in aradığı büyük haber ayağına gelir. Sürpriz bir isim  Tayfun Olgun’un yolsuzluk dosyasıyla ilgili röportaj vermek ister.  

Burcu’nun aradığı sözleşme Murat’ın eline geçer. Şimdi Murat için vereceği karar, hayatının sınavıdır. Murat, ailesine rağmen sözleşmeyi Burcu’ya verecek mi?

Başrollerini Burcu Özberk, Akın Akınözü, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Eda Şölenci, Levent Özdilek, İpek Elban, Mehmet Şeker ve Can Kolukısa'nın oynadığı ‘Aslan Ailem’  3. bölümüyle 5 Kasım Pazar ve her Pazar akşamı saat 20.00'de TRT1’de!

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Furkan Kızılay'dan hakkındaki söylentilere cevap geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.