Aslan’ın Fendi, Kanter Emel’i Yendi…

513

Her defasında başına gelmedik kalmayan Aslan Kıral’ın başı bu defa Kanter Emel’le derde girecek. Her fırsatta sevmediği damadına çeşitli oyunlar oynayan Asalet hanım, sokakta bir kediyi severken gördüğü Kanter Emel’i, Aslan Kıral’a karşı kışkırtınca olanlar olacak. 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Aslan Kıral’ın Pet Shop’una giderek kendisini ezilen ve horlanan hayvanların dostu, sahipsiz kedilerin ahbabı, kimsesiz köpeklerin kankası olarak tanıtan ve yarım metre karede 62 tane tavşan olur mu diyerek Aslan Kıral’ı suçlayan Kanter Emel, Kıral’dan deli muamelesi görünce ona karşı savaş ilan eder.

Kanter Emel ve kendi gibi sürekli terleyen orta yaşlı kadın arkadaşlarını da toplayarak Aslan Kıral’ın dükkanı önünde “Aslan şaşırma, sabrımızı taşırma”, “Hayvansal hareket engellenemez” şeklinde sloganlar atmaya başlayınca Aslan Kıral ne yapacağını şaşırır. İkinci defa zabıtayla gelen Kanter Emel yüzünden ağır bir ceza alan Aslan Kıral’ın sabrı taşınca intikamını meşhur sülükleriyle alır. Kanter Emel’le olan görüntüleri internete düşüp, tıklanma rekorları kırınca dükkanı hiç olmadığı kadar hareketlenir ve pet shop’un önü onunla fotoğraf çektimek, imza ve sülük almak isteyen hayranlarıyla dolar.
Kanter Emel’i Sihirli Annem dizisinin Firuze’si Süeda Çil’in canlandırdığı dizinin dördüncü bölümünü izleyenler yine kahkaha tufanına yakalanacak. 

Kanter Emel-Aslan Kıral Savaşı, 7 Ekim Cuma 20.00’de atv’de…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.