Aslı Enver Milyonların Sevgilisi Haline Getiren Diziler

Murat Boz ile yaşadığı aşkla ve genellikle Bursa’da çekilen ‘İstanbullu Gelin’ dizisiyle kendisinden bahsettiren Aslı Enver’in gönlümüzde taht kurmasını sağlayan diziler…

1Hayat Bilgisi…

İlk olarak Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı sessiz sakin bir kız rolüyle, Hazal olarak tanıdık onu. Asıl popülerliği yakaladığı dizi ise hiç şüphesiz, yaz dizisi olarak başlayıp sonradan uzayan Kavak Yelleri dizisi oldu. Canlandırdığı Mine karakteriyle ve çevirdiği türlü oyunlarla hem kendini hem de diziyi sevdirdi bize.

2Kavak Yelleri…

Öyle ki kısa bir yaz dizisi olarak başlayan Kavak Yelleri dizisi, tam 170. Bölüm çekildi.

3Suskunlar

2012 yılında rol aldığı Suskunlar dizisinde oynadığı Ahu karakteriyle de tam anlamıyla gönlümüzde taht kurdu Aslı Enver. Ciddi rollerin oyuncusu olduğunu da ispatladı.

4Kayıp…

2013 yılında oynadığı Kayıp dizisinde ise Özlem olarak çıktı karşımıza. Mete Horozoğlu ve Poyraz Karayel’in yıldızı İlker Kaleli ile birlikte başrol olarak karşımıza çıktığı dizide yine adından söz ettirmeyi başardı.

5O büyük aşk…

Devamında ‘Bana Hicran De’ , ‘Tamam mıyız’ , ‘Mutlu Ol Yeter’, ‘Kış Güneşi’ gibi yapımlarda boy gösteren Aslı Enver, Türkiye’nin en yakışıklı jönleriyle birlikte çektiği ‘Kardeşim Benim’ filmiyle yeniden zirveye oturdu. Murat Boz ve Burak Özçivit ile birlikte başrol olarak yer aldığı diziye müteakip Murat Boz ile aşk yaşamaya başladı.

6İstanbullu Gelin…

Bu ilişkisiyle de gündemden düşmeyen Aslı Enver, İstanbullu Gelin dizisinde oynadığı Süreyya rolüyle, yine milyonların sevgisini hak ettiğini gösteriyor.

7Özcan Deniz…

Başrolü Özcan Deniz ile paylaştığı dizi genellikle İstanbul ve Bursa’da çekiliyor. Hayatı boyunca kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış genç ve özgür ruhlu bir kadın olan Süreyya, aile şirketini yöneten iş adamı Faruk ile tanışıyor ve hikaye başlıyor.

8Defne Samyeli de dizide…

Geçtiğimiz günlerde haber spikerliğinden şarkıcılığa, sonra da oyunculuğa soyunan Defne Samyeli de Siren karakteriyle dizide konuk oyuncu olarak yer aldı. Yine son dönemde adından çokça söz ettiren Fırat Tanış da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

9Bağımlısı olduk…

Dizide güçlü iş adamı Faruk Boran ile evlenerek İstanbul’dan Bursa’ya taşınan ve eşinin soylu ailesine kendisini kabul ettirmeye çalışan Süreyya’nın başından geçen hikayeler, izleyenleri çoktan dizinin bağımlısı haline getirdi bile.

10Keşke bizim de muhatabımız sen olsan Aslı!

Diziyi izlemek için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.