“Avengers: Endgame”den silinmiş sahne geldi!

184

Dünyanın en çok hasılat elde eden filmi “Avengers: Endgame”den silinen bir sahne yayınlandı.

Avengers: Endgame’den gelen silinmiş sahne izleyenlerin gözlerini yaşartıyor. Scarlett Johansson, Robert Downey Jr. ve Chris Evans gibi Mavel Sinematik Evreni’nin önde gelen isimlerinin seriye veda ettiği film olan “Avengers: Endgame”den silinen bir klip yayınlandı. USA Today aracılığıyla gelen klipte, filmin sonundaki vurucu sahnelerden birine geri dönüyoruz.

Iron Man’in Thanos’u yenmek ve insanlığın yok olan yarısını geri getirmek için kendini feda ettiği sahne, filmin vizyona giren versiyonunda Pepper Potts’un ağlaması ile bitiyordu. Tony’nin göğsüne başını yaslayan Pepper, gözyaşları içinde ağlarken geriye kalan süper kahramanlar da çaresizce ona bakıyorlardı. Ancak silinen sahnede gördüğümüz üzere Russo kardeşler aslında sahneyi daha da dramatik hale getiren bir şey eklemişlerdi. Tony hayatını kaybettikten Pepper ağlarken süper kahramanlarımız onun etrafında toplanıyorlar.

İlk önce Hawkeye tek dizinin üzerine çökerken onu Black Panther ve Captain Marvel takip ediyor. Ardından Star Lord, Nebula ve Valkrie de diz çöken kahramanlara katılıyorlar. Ant-Man, Kaptan Amerika, Doktor Strange ve geri kalan bütün kahramanlar bir bir dizlerinin üzerine çökerek başlarını eğerken zaman yolculuğu ile geri gelmiş olan Gamora da oradan uzaklaşarak kayıplara karışıyor. Sahnede Örümcek Adam ve Scarlet Witch’i göremiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.