Avlu dizisi 1. bölüm önizleme

BİR AVLUYA KAÇ ÖMÜR SIĞAR?

Avlu, adaleti kendi imkanlarıyla sağlamaya çalışmış bir kadının dram dolu cezaevi anılarını konu alıyor. Dizide benzer nedenlerle cezaevine girmiş ve özgürlüğünden vazgeçmiş kadınların gazetelerde yer almayan yaşam mücadeleleri…

Başrollerine Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı gibi başarılı isimlerin yer aldığı Avlu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yayın tarihinin belli olmasının ardından Avlu dizisi 1. bölüm önizlemesi de yayınlandı!

AVLU DİZİSİ KONUSU

Yılların sağır kaldığı adaletini kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini konu alıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.

AVLU DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Başrollerine Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı gibi başarılı isimlerin yer aldığı Avlu dizisi ilk bölümü ile 22 Mart Perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

AVLU OYUNCULARI KİMDİR?

Oyuncular: Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.