Ayça Bingöl’den Yapımcıya Büyük Rest

387

 

 
Milliyet’in haberine göre isteklerini bir liste haline getiren sanatçı, çekim programının iş programına göre ayarlanmasını istediğini belirtirken, kendine özel araç talep etti.
 
'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde 'Cemile' karakteriyle yıldızı parlayan Ayça Bingöl, setteki olumsuz koşullara daha fazla tepkisiz kalamadı. Oyuncu, dizinin yapımcı şirketine 4 madden oluşan özel istek listesi hazırladı.
 
Geçen kış kötü hava şartlarında soğukta titreyerek rolüne hazırlanan Bingöl'ün yeni sezonda aynı şartlarda oynamayacağını söylediği iddia edilirken, set arasında dinleneceği bir odanın bile olmamasından yakındığı öğrenildi.
 
Bingöl’ün öncelik verdiği 4 maddelik liste şöyle:
 
Özel bir oda ve içinde bir çekyat, ısıtıcı, buzdolabı ve bitki çayları olacak.
 
Özel bir araç tahsis edilecek.
 
 Diyet listesine uygun özel yemek hazırlanacak.
 
Set programı iş programına göre ayarlanacak.
 

D YAPIM VE AYÇA BİNGÖL’DEN ORTAK AÇIKLAMA

Milliyet gazetesinin bu haberi üzerine “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin yapımcısı D Yapım ve oyuncu Ayça Bingöl iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı.
İşte o açıklama:
“Bugün basında ve bazı internet sitelerinde  “Dizinin yapımcısına Öyle Bir Rest Çekti Ki” başlığı ile yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. 
 
2 yıldır birlikte yol aldığımız D Yapım ile karşılıklı anlayışa ve uyuma dayalı bir çalışma içerisindeyiz. Haberde belirtilen istek listesi de asılsızdır. Ayça Bingöl ve dizinin yapım şirketi arasında hiç bir zaman bu tarz diyaloglar geçmemiştir. Kamuoyuna duyurulur. İlginize teşekkür ederiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.