“Bahara Yolculuk” Ekibi Çekimler İçin Kırgızistan’da

318
Önceki gün Kırgızistan’a uçmadan önce Hamdi Alkan, Selen Görgüzel, Mert Yavuzcan ve Gürol Güngör ile birlikte çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyadan  paylaşan güzel oyuncu, yeni sinema filminde fedakar bir anneyi oynuyor.
Kırgızistan’da öğretmenlik yapmak için yola çıkan genç bir adamın eşini oynayan Aslıhan Güner, bir taraftan  zor koşullarda yoklukla mücadele ederken, diğer taraftan sağlık sorunları yaşayan, beyninde tümör olduğunu öğrenince hayatı kabusa dönen bir karakteri canlandırıyor.
 
Güzel ve başarılı oyuncu, Kırgızistan’da ilk gün buzağı ile birlikte çektirdiği fotoğrafı  instagramdan paylaşırken, yönetmen Hamdi Alkan’ı ise yere göğe sığdıramadı.  Güner, Alkan ile çalışmanın çok keyifli olduğunu belirterek “Şahane birisi. Ne istediğini bilen, oyuncuyu rahatlatan, ayaklarınızın yere sağlam basmasını sağlayan bir profesyonelliği var.” diyor. Eylül ayının ortalarına kadar çekimleri sürecek filmde Mert Yavuzcan ise Mehmet adlı karakteri oynuyor. Yaşanmış bir hikayeden beyazperdeye aktarılan sinema filminde Türk oyuncuların yanı sıra Kırgızistanlı oyuncular da yer alacak.
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.