Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu

495

Batman ile hafızalara kazınan Ben Affleck, DC’nin Justice League filmi hakkında konuştu. Justice League’in çekimlerinin kendisi için fazlasıyla kötü bir deneyim olduğunu söyleyen Ben Affleck, çekimler sırasında başına gelen kötü olayları anlattı. 2017 yılında yayınlanan Justice League filmi, yayınlandığı ilk dönem izleyiciler tarafından da olumlu karşılanmamıştı. Ben Affleck, Justice League filmi için ‘en kötü deneyim’ ifadesini kullandı.

DC Comics’in 2017 yılında yayınladı, DC evrenindeki birçok süper kahramanın bir araya geldiği Justice League, ne yazık ki hiç de iyi yorumlar toplayamamıştı.

Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu: En kötü deneyimimdi - Sayfa:2

Film, Zack Snyder yönetiminde düzenlenen Zack Snyder’s Justice League ile yeniden yayınlanmış ve bu kez olumlu yorumlar toplamıştı. Bu devasa yapım, toplam 4 saat 2 dakika uzunluğundaydı.

Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu: En kötü deneyimimdi - Sayfa:3

Justice League’de Batman’i canlandıran, DC evreninin son Batman oyuncusu Ben Affleck, film hakkında bazı yorumlarda buldu.

Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu: En kötü deneyimimdi - Sayfa:4

Affleck, filmin çekimleri sırasında yaşadığı tecrübeleri anlatarak hem kendi hayatında hem de çekimler sırasında yaşanan bazı olayların çakışması nedeniyle bu dönemin fazlasıyla kötü olduğunu açıkladı.

Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu: En kötü deneyimimdi - Sayfa:5

“EN KÖTÜ DENEYİMDİ”

Los Angeles Times ile röportaj yapan Affleck, filmin çekimlerinden bahsederken ‘Bazı şeylerin bir araya gelmesi nedeniyle kötü bir deneyimdi. Kendi hayatım, boşanmam, çok fazla uzakta olmam, rekabet eden gündemler ve ardından Zack’in kişisel trajedisi ve yeniden çekim…’ ifadelerini kullandı.

Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu: En kötü deneyimimdi - Sayfa:6

Affleck, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Gerçekten en kötü deneyimdi. Berbattı. Bu konuda sevmediğim her şeydi. İşte o an, ‘Artık bunu yapmıyorum’ dediğim an oldu. Justice League’in çok kötü olmasıyla ilgili bile değil. Çünkü her şey olabilirdi.”

Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu: En kötü deneyimimdi - Sayfa:7

Ben Affleck’in bahsettiği ‘Zack’in kişisel trajedisi’, gerçekten de büyük bir trajediydi. 2017 yılının Mart ayında filmin ilk çekimleri devam ederken Zack Snyder’in ailesi, şoka uğratan bir haberle karşılaştı.

Ben Affleck, Justice League’in çekimleri hakkında konuştu: En kötü deneyimimdi - Sayfa:8

Zack Snyder’in kızı Autumn intihar etmişti. Snyder, bu olayın ardından ailesiyle daha fazla vakit geçirmek için filmden çekildi. Film, Joss Whedon’ın yönetmenliğinde çıkış yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin