“Beni Böyle Sev” Veda Ediyor!

576
TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sosyal medyada fenomen olan gençlik dizisi “Beni Böyle Sev” bu akşam 89. bölümüyle son defa ekranda olacak. 3 sezondur ekranlarda yayınlanan dizi özellikle sosyal medyada fenomen olurken, bugüne kadar çok sayıda ödülün de sahibi olmuştu. Başrollerinde Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Eda Ece, Umut Kurt, Ozan Osmanpaşaoğlu, Bala Atabek, Erdem Akakçe, Mert Turak, Zafer Algöz, Burcu Biricik, Güven Kıraç, Yusuf Akgün, Selen Uçer, Burcu Altın, Altan Gördüm, Lale Mansur’un rol aldığı dizi ekrana veda ediyor.
Yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, BSK Yapım’ın yapımcısı olduğu “Beni Böyle Sev” dizisinin final bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak.
 
Ömer ,Haluk ,Mazhar ve Deniz’in kurduğu mimarlık ofisi Mazhar’ın yaptırdığı okul sayesinde kısa sürede ünlenir. Hacer’in annesi olduğunu söyleyen bir kadın Ömer ve Ayşem ile konuşmaya gelir. Konuşmaları duyan Hacer yıkılmıştır. Gizlice kaçar. Reyhan ve Mazhar evlenince oturacakları evi aramaya başlarlar. Ancak hiç birisi içlerine sinmez. Reyhan’ın ev konusunda başka bir fikri vardır. Menteş Seval’e evlenme teklif eder. Ancak bu Tolga’nın hiç hoşuna gitmez. Aylin Metin’in kayıp ailesini bulmuştur. Bu Metin için büyük sürpriz olur. Sevince bir mektup bırakmışlardır. Mektuptaki haber Sevinci delirtir. Ayşem ve Ömer’in evlilik yıl dönümüdür. Onlar unutmuştur. Ancak dostları unutmamıştır. Ayşem ve Ömer’e sürpriz kutlama hazırlarlar. “Beni Böyle Sev” final bölümüyle bu akşam saat 23:00'te TRT 1'de.
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.