“Beni Böyle Sev”den Hayranlarına Sürpriz

286
Sosyal medya üzerinde en çok takip edilen fan sayfalarına sahip dizinin bir çok alanda üretimi yapılacak ve üzerlerinde oyuncularla dizinin logosunun bulanacağı ürünler yeni yıl için dağıtılacak.
BSK Yapım imzasıyla ikinci sezonunu doldurmaya hazırlanan dizi için sürekli yenilikler içinde bulunduklarını söyleyen yapımcı Çağrı Bingüller “daha önce oyuncularımızın resimlerini taşıyan kupalar yaptık ve bunları sosyal medya üzerinde takipçilerimize çeşitli organizasyonlarla ulaştırdık. Önümüzde yılbaşı var ve ekip olarak çok şık bir yılbaşı hediyesi vermek istedik. Şapka, tişört, atkı, eldiven, ajanda, oyuncuların resimlerinden oluşan takvim, çanta gibi üzerinde dizimizin çeşitli resimleri ve oyuncuların imzalarını taşıyan hediyeler hazırlıyoruz. Hazırlayacağımız muhteşem bir yeni yıl kutlamasında buluşacağımız şanslı izleyicilerimize bunları armağan edeceğiz” dedi.
Yeni yıla yakın bir tarihte bütün oyuncularında katılacağı yeni yıl partisinde, fanlarıyla buluşacak ekip bu hediyeleri partiye katılmaya hak kazanan şanslı izleyicileriyle paylaşacak.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.