“Benim Adım Gültepe”nin Yayın Tarihi Belli Oldu

321
Başrollerinde Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, Selen Öztürk, Ekin Koç, Tolga Sarıtaş, İlker Kızmaz ve Bülent Alkış’ın rol aldığı Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden "Benim Adım Gültepe"nin çekimleri başladı. Dizinin ilk çekimleri İzmir’de sürüyor. Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan "Benim Adım Gültepe" Çarşamba akşamları yayınlanacak. Dizinin ilk bölümü 3 Eylül Çarşamba akşamı Kanal D’de olacak.
 
DİZİNİN GENEL KONUSU
 
1980’li yıllar. İzmir’in Gültepe Semti. Öyle bir semt ki Gültepe, her sokağı ayrı bir hikaye, ayrı bir yaşam mücadelesi, yürek burkan hayal kırıklıkları, umut arayışları, birbirleriyle çatışan aileler, yasak aşklar ve karşılıksız sevdalarla örülü. İşte tüm bu hikaye ve daha fazlasına, o mahallede yaşayan Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat adındaki dört yakın arkadaşın gözünden tanıklık edilecek. Gülümser (Ayça Bingöl) bu dört çocuktan Gülali’nin annesidir. Kocası hapishaneye düşen Gülümser, her şeye rağmen ayakları üzerinde durmaya, oğluna sahip çıkmaya çalışmaktadır. Ancak semtin yakışıklı ve bıçkın minibüs şoförüHalil ile yasak ve gizli bir aşk yaşamaktan da kaçamayacaktır. Halil de Gülümser’e aşıktır. Onunla bir hayat kurmak istemektedir. Eşref (Mete Horozoğlu) ise, mahallenin hem korkulan hem de saygı duyulan ağır abisidir.
 
BENİM ADIM GÜLTEPE’DE KİM HANGİ ROLDE?
 
Ayça Bingöl (Gülümser), Mete Horozoğlu (Eşref),İlker Kızmaz (Halil), Ekin Koç (Seyfi), Evrim Alasya (Suna), Tolga Sarıtaş (Murat), Efe Akercan (Gülali), Burak Dakak (Fevzi), Hakan Karsak (Basri),Şafak Başkaya (Fuat Hoca),Özgür Özgülgün (Cevat), Bige Önal (Nazlı),Oktay Daner (Dursun Dede), Selen Öztürk (Meziyet), Metehan Erdem (Salih), Numan Çakır (Refik), Necmettin Çobanoğlu (Ziya Efendi), İskender Altın (Saadettin), Ali Altuğ (Rami), İlayda Alişan (Nurten), Miray Akay (Gülten)
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.