”Benim İçin Üzülme”, ”Öyle Bir Geçer Zaman ki” yi Geçti

408

 

 

 

TNS’in ölçümlerine göre Star TV’de yayınlanan Galatasaray-Manchester United maçı, tüm kişilerde on yedi, AB’de de yirmi bir rating alarak bu sezonun rating rekorunu kırdı.

Atv’de yayınlanan “Benim İçin Üzülme” tüm kişilerde geçen haftaya göre  yaklaşık iki rating daha fazla aldı ve sıralamada bir basamak yükselerek, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”yi geçti. Dizi dördüncü sırada yer aldığı AB grubunda da ratingini bir buçuk puan arttırdı.

Başladığı günden bu yana ilk defa başka bir diziye geçilen “Öyle Bir Geçer Zaman ki” ise tüm kişilerde dördüncü sırada yer alırken, AB’de ise maçtan sonra en fazla izlenen yapım olarak üçüncü sırada yer aldı.

Show TV’de yayınlanan “Ustura Kemal” dün gecenin düşüş yaşayan yapımlarından biri oldu. Dizi geçen haftaya göre tüm kişilerde sekiz basamak gerileyerek on dokuzuncu olurken, AB’de de on sıra düştü ve yirmi beşinci oldu.

FOX’ta yayınlanan “Merhaba Hayat” dün de kötü bir performans sergiledi. “Merhaba Hayat” tüm kişilerde otuz beş, AB’de de yirmi üçüncü sırada yer aldı.

20 Kasım Rating Tablosu İçin Tıklayın..

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.