Beren Saat Sinemada Ses Getirecek

381

Beyazperdenin aranılan isimlerinden Farah Zeynep Abdullah, Beren Saat ve Demet Evgar bu sezon sinemada sadece sesleriyle yer alacak. Üç oyuncu da sevilen animasyon karakterlerini seslendirdi.

Art arda rol aldığı filmlerle adından söz ettiren Demet Evgar, bu sezon sinemada sadece sesiyle yer alacak. Evgar, sevilen animasyon karakter Kötü Kedi Şerafettin’in sevgilisi Misket’e sesiyle hayat verdi. Film, Şubat 2016’da vizyonda olacak.

İki sezondur her sinema hem de ekranlardan uzak kalan Beren Saat, yeni dizisi Kösem Sultan’dan hemen önce izleyiciyle sesini buluşturacak. Saat eşi Kenan Doğulu’yla birlikte dünyaca ünlü çizgi karakter Minyonlar’ın seslendirmesini yaptı. Filmde dünyanın ilk süper kötü kadını Scarlet Overkill’i seslendirdi. Animasyon filmi 4 Eylül’de vizyonda.

Unutursam Fısılda adlı filmde oyunculuğu kadar sesinin güzelliğini de kanıtlayan Farah Zeynep Abdullah, Barbie Prenses ve Rockstar adlı animasyon müzikalde Prenses Azra’nın sesi oldu. Filmde, bir prenses ile rock starın karışıklık sonucu yer değiştirmeleri anlatılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.