Bergüzar Korel’den Vatanım Sensin açıklaması

681

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’in yıldızı Bergüzar Korel, hakkında çıkan ‘Rolünün azaltılmasını istedi’ haberlerine yanıt verdi.

Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen Bergüzar Korel, giyim tarzıyla dikkat çekti. Görenlerin tanımakta güçlük çektiği ünlü oyuncu, fotoğraflarını çeken muhabirlerin sorularını yanıtladı. “Vatanım Sensin”deki tecavüz sahneleri ses getiren Korel, konuyla ilgili soru üzerine “Biz dizide her şeyi tüm gerçekliğiyle ekrana getirmeye çalışıyoruz. Bunlar da o dönemdeki kadınların yaşadığı gerçek olaylar. Bence konuşulması gereken daha önemli sahneler var” dedi.

Dizide eşi Halit Ergenç’le başrolü paylaşan oyuncu, rolünün azaltılmasını istediği yönündeki haberlere de yanıt verdi: “Ben rolümün değil, çalışma süremin biraz azaltılmasını istedim. Sonuçta aynı evden iki kişi çalışıyoruz. Ben de o evin annesi olduğum için, böyle bir istediğim oldu. Oğlum Ali’yle daha fazla vakit geçirmem gerekiyor.”Bergüzar Korel, “Ali’ye kardeş gelir mi?” sorusunu ise “Allah nasip ederse gelecek ama şu an için öyle bir şey yok” diye yanıtladı.

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  En Büyük Hayalim İp Cambazı Dedemin Filmini Çekebilmek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.