Bilim Kurgu-Gerilim Türü “Every Time I Die”dan yeni tanıtım!

164

“Every Time I Die” filminden yeni fragman geldi.

Bilim kurgu ile gerilimi harmanlayan Every Time I Die filminden yeni bir fragman seyircilerin beğenisine sunuldu. Yönetmen koltuğunda, çektiği kısa filmlerinin ardından ilk uzun metraj filmine imza atan yapımcı ve kurgu editörü Robi Michael’ın oturduğu “Every Time I Die” beyaz perdede görmeye alıştığımız klasik doğaüstü musallat hikayesini, katilini durdurmaya çalışan huzursuz bir ruhun perspektifinden anlatarak hikayenin odağını tersine çeviriyor.

Bilim kurgu-gerilim türündeki filmin konusu; Sam henüz gençliğinin baharında bir delikanlıdır ve sorunlu geçmişi yüzünden sıkıntılar çekmektedir. Fakat Sam’in değerli hayatı korkunç bir saldırı sonucunda sona erer. Ancak bu Sam’in dünyayı tamamen terk edişi olmayacaktır. Issız bir gölün kenarında acımasızca öldürülen genç adamın benliği arkadaşlarının güvenliğini sağlamaya kararlıdır. Böylece onları kendi katilinden koruyabilmek adına arkadaşlarının bedenlerine yolculuk yapar. Arkadaşlarının güvenliğini sağlamak adına zihinlerini paylaştığı bu yolculukta Sam çok daha önemli şeyleri keşfedecektir. Arkadaşları aracılığıyla kendine dair önemli şeyleri görmeye başlayan Sam aslında sandığı kişi olmadığını yavaş yavaş fark etmeye başlayacaktır…

Zaman kayması sebebiyle seyircilerini bir hayli ilginç bir maceraya çıkaracak olan filmde Sam’i Drew Fonteiro canlandırırken, Sam’i arkadaşlarını ise Girlboss’tan tanıdığımız kız kardeşler Melissa Macedo ve Michelle Macedo, Ozark’tan tanıdığımız Marc Menchaca ve Tyler Dash White canlandırıyor.

Filmin orijinal fikri yönetmen Robi Michael’a ait. Senaryoda da yönetmenle birlikte Gal Katzir’in imzası bulunuyor. Şu ana dek Cinequest Film Festivali ve Yunanistan’da gerçekleştirilen Horrorant Film Festivali’nde seyircilerin karşısına çıkan bilim kurgu-gerilim filminin ülkemiz için henüz bir vizyon tarihi bulunmuyor. Bilindiği kadarıyla film Amerika’da 7 Ağustos tarihinde seyircilerinin karşısına çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.