Bir Zamanlar Ekranlarda Olan Popüler Ünlüler Şimdi Ne Yapıyor?

2464
Bir Zaman Ekranlarda Olan Popüler Ünlüler

Bir Zamanlar Ekranlarda Olan Popüler Ünlüler Şimdi Ne Yapıyor? hepimizin sıkça sorduğu ve cevabını merak ettiğimiz sorulardan bir tanesi. Bir zamanlar çok fazla görüyorduk. Kimileri tarihin tozlu raflarında silindi, kimi de kendi kabuğuna çekildi.☺ Siz de bizim gibi merak ettiyseniz okumaya devam edin. 

İşte O Popüler Ünlüler;

1Arda Kural

Bir zamanların Leonardo DiCaprio’su olarak bilinen ünlü 2015 yılında şizofreni teşhisiyle tedavi altına alındı. Zor günlerini atlatıp, saç ektirip eski haline dönmeye çalışan Arda Kural 2017 yılında Nefrin adlı dizide Enes karakteriyle karşımıza çıktı.Eski halinden eser kalmayan Arda Kural görüntüsüyle şaşırttı.

2Gamze Özçelik


Gamze Özçelik’in 2000 yılında Miss Turkey 2. olmasıyla beraber kariyerinde yükselişe başladı. Tatlı Hayat, Canan ve Serseri adlı dizilerle birlikte tanınmışlığını arttırdı.Son olarak ise Arka Sokaklar ile ekranlara veda edip kendini hayır işlerine adadı. Şu an  ise Umuda Koşanlar Derneği Başkanı olarak hayatına devam ediyor.

3Aysun Kayacı


Kariyerine mankenlikle başlayan  ve oyunculukla devam eden Aysun Kayacı, Kısık Ateşte 15 Dakika, Gece Gündüz ve Doktorlar adlı dizilerde rol aldı. ‘’Dağdaki çobanla benim oyum bir mi ?’’ açıklaması ile büyük tepki topladı.Bu olaydan sonra kendi kabuğuna çekilen ünlü oyuncu, evli ve çoçuklu olarak hayatına devam ediyor.

4Özgü Namal


Bir zamanların en ünlü oyuncularından birisiydi. Kurtlar Vadisi, Hanımın Çiftliği ve Merhamet gibi birçok ünlü dizide oynadıktan sonra terapist Serdar Oral ile tanışınca ekranlara veda edip Muğla’nın Köyceğiz adlı ilçesine yerleşip bir çiftlikte çocuklarıyla beraber mutlu bir şekilde hayatına devam ediyor.

5Zeynep Değirmencioğlu


‘’Ayşecik’’ rolüyle bir döneme damgasını vuran Zeynep Değirmencioğlu çocuk yaşta başladığı kariyerini daha sonra bıraktı. Zeynep Değirmencioğlu günümüzde emlakçılık ve restoran işletmeciliği yaparak gözlerden uzak ve mutlu bir yaşam sürüyor.

6Ahmet Sezerel


Hababam Sınıfı  Uyanıyor filmindeki çalışkan tavrıyla ve dönemin tek mezunu olmasıyla hafızalara kazınan Ahmet karakterini canlandıran, Ahmet Sezerel şimdilerde ise Taksim Sanat Evi’nin işletmeciliğini yapıyor.

7Yıldız Kaplan


Tatlı Kaçıklar dizisiyle ünlenen sanatçı sonrasın da şarkıcılıkta yaptı. Bir süre sonra medya camiasının yalan dünya olduğunu düşünüp bırakıp evlendi şu an yaptığı müzikleri eşi ve çocuklarıyla dinleyip mutlu bir hayat yaşıyor.

8
Çağlar Kondu

Çarli dizisindeki Cilvenaz karakteriyle ünlenen Çağlar Kondu.90’lı yıllarda sempatik tavırları ve güzelliğiyle adından sıklıkla bahsettiren bir isim olarak karşımıza çıktı.Çağlar Kondu ekranlara veda ettikten sonra kendine bir veteriner kliniği açtı.Şu anda  Türkiye’nin önde gelen veterinerlerinden biri…

9Göksun Çam


Kampüsistan dizisinin başrolü olarak tanınan Göksun Çam daha sonrasın da ekranlara veda etti. Kariyerine birçok markanın reklam yüzü olarak devam ediyor.Londra-İstanbul arasında hayatını sürdürmeye devam ediyor.

10Tunca Aydoğan


1999 yılına damga vuran Yılan Hikayesi Kürşat karakteriyle birlikte ünlenen Tunca Aydoğan, sonraki yıllarda ünlünü kaybetti en son 2017 yılında bir diziyle boy gösterse de o eski başarısını bir türlü yakalayamadı.

Sizin de eklemek istedikleriniz varsa yorumda belirtin.☺

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.