Birce Akalay’ın yeni dizisi ve partneri belli oldu!

2449

Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala kanallardan ve yapım şirketlerinden yeni haberler almaya devam ediyoruz.

En son geçtiğimiz sezon pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde Doktor Aslı karakterine hayat veren Birce Akalay, yeni sezonda iddialı bir diziyle Atv ekranlarında olacak.

Süreç Film‘in yapımcılığını üstlendiği, etkileyici hikayesiyle çok konuşulacak olan Yıllar Sonra dizisi yeni sezonda Atv ekranlarında olacak. Yıllar Sonra’da Birce Akalay‘a Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz eşlik edecek.

Dizinin yönetmen koltuğunda Meryem, Ölene Kadar, Yüksek Sosyete gibi başarılı işlerinde yönetmenliğini yapan Feride Kaytan oturacak. Ayrıca iddialı hikayenin senaryosunu Esin Gök kaleme alacak. Dizinin çekimlerinin ağustos ayının ikinci haftası başlaması planlanıyor.

Dizide Birce Akalay Alev’e, Özlem Yılmaz kardeşi Damla’ya, Cansel Elçin ise Adnan karakterine hayat verecek. Büyük travma yaşayan Alev’in (Birce Akalay) bebeğine, kardeşi Damla (Özlem Yılmaz) annelik yapacak.

Alev’in (Birce Akalay) ailesinden ayrılıp özgürlüğe adım attığı gençlik yıllarında yaptığı bir kaçamak tüm hayatını alt üst edecek. Alev hayatına girmesiyle çıkması bir olan Adnan’ın (Cansel Elçin) ve ona sırt dönen ailesinin karşısına yıllar sonra intikam için çıkacak.

Yıllar Sonra, “Bazı günahların cezasını masumlar çeker ve bazı günahların kefareti bir ömür sürer.” sloganı ile yeni sezonda Atv ekranlarında olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.