“Biz Bir Gider Bin Geliriz”

500

BURAK ÖZÇİVİT: Teröre lanet olsun. Bu hainlik hiçbir zaman yanınıza kalmayacak. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, 

yaralılara acil şifalar diliyorum. 

DEMET AKBAĞ: Nerdesin, 'iyimisin' trafiğini başlattılar yine hainler. Allah kahretsin. 

İLKER KALELİ: Gözünüzü kör etmiş hırsınızda boğulun. Vicdansızlığınızda… Hesabınızda, kitabınızda… Masum insanları rahat bırakın yeter. 

BİRCE AKALAY: Lanet olsun can alan kininize, dünyalık hesaplarınıza! Herkes gibi hiçbir şeysiz öleceğinizi sanmayın sakın! Azabınız yareniniz olsun! 

LINDSAY LOHAN: Lındsay Lohan, Türkçe olarak "Terörü lanetliyoruz" ifadesini kullandı. Mesajında ölü ve yaralılar olduğunu belirterek, "Gerçeğin bu olduğunu bilmenizi istiyorum. Kalbim bu akşam, İstanbul'da" sözleriyle duygularını aktardı. 

ENGİN ALTAN DÜZYATAN: Bu hain saldırıyı ve destekçilerini lanetliyorum. Şehitler ölmez, vatan bölünmez, bayrak inmez.

BERK OKTAY: Biz yılmayacağız. Bir olup daha da kenetleceğiz. Ülkemizi karıştırmaya ve bölmeye çalışan kanlı ellerinizle kendiniz boğulacaksınız. 

KUBAT: Başımız sağ olsun Türkiye’m. Yarıya inmiş yas tutuyor şanlı bayrağımız. Hadi çık göklere, biz bir gider bin geliriz. 

DENİZ ÇAKIR: Yarıda kalan hayatlar, umutlar… Geride kalan aileler, dostlar, çocuklar… Eksiğiz, öfkeliyiz. Ne kalp dayanır ne akıl alır bu vicdansızlığı… Hayat devam falan etmiyor. Hepimiz şehit ailesiyiz. Çünkü siz zalimler anlamasanız da biz bir bütünüz. Biriz. Farkımız yok birbirimizden. Başımız sağ olsun.   

SEDEF AVCI: Yine karanlık, yine acı. 

GİZEM KARACA: Yeter artık! Diken üstünde yaşıyoruz, her patlama haberinde telefonlara sarılıp yakınlarımızı arıyoruz. Havalimanlarından korkuyoruz, tren garlarında tedirginiz, kalabalık içine girmeye çekiniyoruz. Nasıl olacak? Nasıl… Şehitlerimizin ve yaralılarımızın ailelerine Allah sabır versin. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.