Alper Çağlar’ın  yaratıcısı olduğu ve Doruk Acar ile beraber yapımcılığını da yaptığı, Star Tv‘de ekrana gelecek Börü dizisinin yayın tarihi açıklandı.

Börü 28 Şubat Çarşamba günü başlıyor.

Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan olaylardan esinlenen BÖRÜ, 1’er saatlik 6 bölümden oluşacak ve  finalini beyaz perdede gerçekleştirecek!

DAĞ film serisine imza atan CaglarArts ve Insignia ortaklığının, Star ile yeni ortaklığıyla hayata geçecek olan BÖRÜ’nün oyuncu kadrosunda, izleyicinin DAĞ film serisinden tanıdığı pek çok isim var. Aralarında, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Bedii Akın, Ozan Ağaç, Gürol Tonbul gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin üyelerine hayat verecek. Deneyimli oyuncu Mesut Akusta da, Özel Harekat’ın kurucuları arasında yer alan en önemli karakterlerden birini canlandıracak.

Börü’nün Konusu:

2014 baharında Türkiye. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. BÖRÜ, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor. Onlar son kale.

Güncel dizi haberleri için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.