Kısa bölümler ve sinema kalitesinde çekimleriyle geniş kitlelerin ilgisini çeken BÖRÜ dizisi, yarım kalan hikayesini sinemada tamamlamaya hazırlanıyor. BÖRÜ‘den beklenen haber geldi. Detaylara son 1 hafta…..

Börü

Çekimleriyle ve kısa bölümleriyle ilgiyi kendine çekerek geniş kitlelere yayılan BÖRÜ dizisinin yarım kalan finalinin bir sinema filmi ile tamamlanacağını hepimiz biliyoruz. Bekleyiş sürerken BÖRÜ‘den dün açıklama geldi: “Kışın vizyona girecek BÖRÜ sinema filminin ilk detaylarını açıklamamıza bir hafta kaldı. Hazırlanıyoruz…”

Börü

Börü Dizisinin Konusu

DAĞ II filminin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın; seri yaratıcısı olduğu ve Doruk Acar ile yapımcılığını üstlendiği BÖRÜ’nün öyküsü, 2014 senesi sonbaharında Diyarbakır’da başlıyor. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. BÖRÜ, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor. Onlar son kale. Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiye’nin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, BÖRÜ ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  “Cebimdeki Yabancı” filminin ilk tanıtımı yayınlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.