Geçtiğimiz sezon Star Tv’de yayınlanan BÖRÜ, oyuncu kadrosuyla, bölüm süresiyle, senaryosuyla ve dev prodüksiyonu ile seyircisinin beğenisini kazanmıştı. 1’er saatlik 6 bölümden oluşan BÖRÜ’nün tekrar bölümleri pazar akşamı art arda Star Tv’de yayınlanacak.

6 Bölüm Art Arda

DAĞ film serisinden tanıdığımız Alper Çağlar’ın seri yaratıcısı olduğu, ve ortağı Doruk Acar ile birlikte yapımcılığını da yaptığı BÖRÜ, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel 6 bölümü art arda Star TV’de yayınlanacak. Pazar akşamı (15 Temmuz) ilk bölümün 20:00’da yayınlanmasından sonra diğer bölümlerde gece boyu peş peşe Star Tv ekranlarında olacak.

Börü

Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinlenen BÖRÜ’nün kadrosunda Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ozan Ağaç, Bedii Akın, Gürol Tonbul, Tan Altay, Melis Hacic gibi isimler bulunuyor. Oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin üyelerine hayat veriyor. Ayrıca BÖRÜ serisinin devamı, 2019 kışında beyaz perdeye taşınacak. Seri yaratıcısı ve yapımcı Alper Çağlar’ın yapmış olduğu açıklamaya göre BÖRÜ filmine ait ilk detaylar haftaya paylaşılacak.

BÖRÜ, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Star Tv’de!

 

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  İstanbullu Gelin 34.bölüm 2.fragman(video)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.