Bungie Studios’un Öncülüğünde Geliştirilen Halo Oyunu Dizi Oluyor

860
halo oyunu dizi

Bungie Studios’un öncülüğünde güçlü geliştiriciler ve tasarımcılar tarafından yaratılmış fantastik bir dünya… “VGX Tüm Zamanların En Güçlü Kahramanları Ödülü”ne layık görülmüş özgün karakterlerden oluşan yılların efsane Halo oyunu dizi oluyor!

Halo Oyunu Dizi Oluyor;

1Oyun Sever Diziciler Buraya

Halo isimli video oyun serisi diziye dönüşüyor. Halo, birinci şahıs nişancı video oyunudur. Bungie Studios tarafından geliştirilen Halo serisinin ilk oyunu 15 Kasım 2001’de Xbox oyun konsolu ile aynı anda piyasaya sürüldü ve oyun, konsolun en gözde uygulaması olarak görüldü.

2Showtime Kanalı Kolları Sıvadı

Showtime ilk sezon için onayı verdi. Her bölümü 1 saat olarak düşünülen Halo dizisi, uzun süredir gündemde ve birçok ekip tarafından dizi formatına aktarılması için çalışılıyordu. Herkesin beklediği sonuç Showtime’ın onayı ile geldi. Çekimlerine 2019 yılında başlanacak dizi için Showtime CEO’su David Nevins, Halo hakkında kanalın giriştiği en büyük dizlerden biri olacağını belirterek ciddi iddialarda bulundu. Haliyle beklenti izleyici için epey arttı.

3Konusu Merak Uyandırıyor 

Konu bir diziye olan ilgiyi etkileyen en büyük nedenlerden. Showtime’ın yapmış olduğu açıklamaya göre dizi “26. asırda İnsanlar ve Covenant adıyla bilinen uzaylı tehdidi arasındaki epik mücadeleyi” konu alacak.

4Tüm Kitleye Hitap

Daha önce Halo ismini duymamış insanları dahi içine çekecek bir yapım olacağı söyleniyor. Bu da gösteriyor ki, Halo tüm kitleyi içine hapsedecek içeriğe ve kaliteye sahip. Bu kadar iddialı ve adından çokça bahsedilen diziyi merakla bekliyoruz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.