Burak Özçivit ile David Beckham aynı projede…

2274

Dubaili bir firmanın  İstanbul'da yaptığı AVM'nin yüzü olan  Burak Özçivit'e ikinci kez teklif götürüldü. Bir önceki reklam filminden milyonlar kazanan Özçivit,  David Beckham'la yer alacağı ikinci reklamla da servetine servet katacak.

ÖZÇİVİT, ORTA DOĞU'DA GENİŞ BİR HAYRAN KİTLESİ VAR

Türkiye'nin yanı sıra Ortadoğu'da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan  Burak Özçivit, kariyerinin en önemli anlaşmasına imza atmaya hazırlanıyor. Haziran'da evlendiği  Fahriye Evcen'le şu sıralar  New York'ta olan Özçivit'in  ABD'ye gidiş sebebi iddiaya göre sadece tatil değil.  Dubai Emiri Şeyh  El Maktum'un  İstanbul'da inşa ettirdiği rezidans ve AVM'nin reklam yüzü olan yakışıklı oyuncunun, bu kez de  New York merkezli projenin tanıtımlarında rol alacağı iddia edildi.

5 MİLYON TL ALMIŞTI

Yakışıklı oyuncu, milyar dolarlık projenin reklam filmi için de yine konuşulanlara göre dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu  David Beckham ile kamera karşısına geçecek. Özçivit,  İstanbul'daki 'Emaar  Square' projesinin Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanan reklamları için 5 milyon TL'yi cebine koymuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.