Büyüyünce Evrim Geçiren Küçük Oyuncular Bölüm 1

1952
Küçük Oyuncuların Büyük Değişimi

Büyüyünce Evrim Geçiren Küçük Oyuncular! Çocukken üne kavuşan oyuncular için bazen durum iyi giderken bazıları için ise hayat kötü bir seyre doğru gitmeye başlar. Yaşamları değiştiği kadar görünüşleri de değişir. Kimine bakınca “aaa bu şeydeki kız değil miydi?” kimine bakınca da “yoook artık ne kadar değişmiş” deriz. İşte o küçük oyuncular nasıl değişti?  Peki şimdi ne yapıyorlar?

İşte O Küçük Oyuncular:

1Ömercik- Ömer Dönmez

Ömercik dizisiyle üne kavuşan Ömer Dönmez  pek çok filmde yer aldı. Fakat  1974’te geçirdiği trafik kazası sebebiyle tek gözünü kaybeden Dönmez, büyük bir yalnızlığa sürüklenmiş. Ömer Dönmez birkaç sene öncesinde de dolandırıcılık suçuyla hakim karşısına çıktı.

2Hüdaverdi – Önder Tekin

Önder Tekin’in Hüdaverdi tiplemesi ilk sinema filmi olarak karşımıza çıkıyor. Tekin’in ilk ve tek sinema tecrübesi olan Hüdaverdi’den sonra sinema hayatını sonlandırdı. Önder Tekin, şu anda memleketi olan  Gaziantep’te hayatını devam ettiriyor. Hüdaverdi tiplemesinden sonra sinema hayatını bırakan Tekin, özel bir şirkette müdürlük yapıyor.

3Yumurcak – İlker İnanoğlu

Türker İnanoğlu ve Filiz Akın çiftinin oğlu İlker İnanoğlu Yumurcak rolüyle kariyerine başladı. İnanoğlu çeşitli dizi ve filmlerde  Arka Sokaklar adlı dizide emniyet müdürü rolünde yer alması tekrardan onun hatırlanmasını sağladı.

4Sihirli Annem Toprak- Jennifer Boyner

Sihirli Annem dizisiyle sempati toplayan Jennifer Boyner  büyüdü ve genç kız oldu. Sihirli Annem’den sonra Hepsi 1 adlı dizide oynadıktan sonra televizyon hayatından uzak durmayı tercih etti.

5Aşk-ı Memnu Bülent- Batuhan Karacakaya

Aşk-ı Memnu’dan önce  Beşinci Boyut, Bıçak Sırtı gibi yapımlarda rol aldı.Büyük yükselişini Aşk-ı Memnu’da Bülent adlı karakterle yakaladı. Aşk-ı Memnu’dan sonra ise Umutsuz Ev Kadınları ve Diriliş Ertuğrul dizisinde rol aldı.

6Güllüşah- Gülşah Alkoçlar

Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan çiftinin kızı Gülşah Alkoçlar, Güllüşah rolüyle  hafızalara kazınmıştır. 18 yaşında Ender Alkoçlar’la evlenmesiyle birlikte sinema kariyerine son vermiş ve çocuklarıyla birlikte mutlu bir yaşam sürmeye başlamıştır.

7Ceren- Jale Azaklı

8 yaşındayken En Son Babalar Duyar adlı dizinin ekibine katılan Jale Azaklı, küçüklüğündeki kilolarından kurtulmasıyla dikkat çekiyor.Şimdi evli ve mutlu bir şekilde hayatına devam ediyor.

8Sihirli Annem Cem- Buğra Özmüldür

Sihirli Annem Cem karakteriyle büyük beğeni toplayan Buğra Özmüldür, diziden sonra birçok reklam filminde de rol aldı Marmara Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümününden mezun oldu.Şimdiler de ise Baykuş Sanat Evi tiyatro ve çeşitli projelerde de rol alıyor.

9Sabih-Mehmet Günsür

Mehmet Günsür, kariyerine 14 yaşında 1989 yapımı TRT dizisi olan Geçmiş Bahar Mimozaları’nda Sabih rolüyle başlamıştır.Filiz Akın ve Rutkay Aziz’in oğulları Sabih’i canladırmıştır.Sonrasında da birçok başarılı  sinema ve dizi projelerinde yer almaya devam etmiştir.Şu an ise Türkiye’nin en popüler oyuncularından biridir.

10Sinem Kobal

Sinem Kobal’ın yıldızı küçücük bir kızken Dadı adlı dizisiyle parladı.Güzelliğiyle dikkat çeken Kobal birçok markanın reklam yüzü oldu.Bunların yanı sıra birçok filmde ve dizide yer alan Sinem Kobal, oyunculuğa devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.