Çağatay Ulusoy, “Eve Düşen Yıldırım”a Konuk Oluyor!

631

 

Ünlü edebiyatçı Nahid Sırrı Örik'in aynı adlı eserinden uyarlanan, Show Tv'nin yeni dizisi "Eve Düşen Yıldırım", geçen hafta Cuma günü yayınlanan ilk bölümü ile ekranlara hızlı bir giriş yaptı.
 
Murat Han, Gizem Karaca, Seda Akman, Mehmetcan Mincinozlu, Ergün Uçucu, Şencan Güleryüz ve Suzan Aksoy gibi tecrübeli isimlerin rol aldığı "Eve Düşen Yıldırım"ın 16 Mart Cuma günü yayınlanacak ikinci bölümünde ise izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Her hafta büyük bir heyecanla izlenen “Adını Feriha Koydum” dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusuoy , "Eve Düşen Yıldırım"a misafir oyuncu oldu.
 
Dizinin merakla beklenen ikinci bölümündeki bu sürpriz, Çağatay Ulusoy'un hayranlarını da ekrana kilitleyecek. Yayınlandığı ilk gün rating listesinde üst sıralarda kendine yer edinen ve sosyal medyada da uzun süre konuşulan "Eve Düşen Yıldırım" izleyicide büyük merak uyandırırken, Emir Sarrafoğlu karakteriyle seyircinin karşısına çıkacak olan başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy'un, farklı bir dizide aynı karakterle oynaması da hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

 

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.