”Celal İle Ceren”in Galası Yapıldı

300

 

 
 
Gösterime katılan sinema eleştirmenleri, filme geçer not verdi. Eleştirmenler, Gökbakar’la rol arkadaşı Ezgi Mola arasındaki uyumu da beğendi. Film,, 18 Ocak’ta vizyona girecek. 
 
NE DEDİLER
Oyuncular çok sempatik
Atilla Dorsay: “Celal ile Ceren”, yer yer güldürüyor ama yetmiyor, “Recep İvedik” serisinin hayli gerisinde kalıyor. Recep İvedik çok haşarıydı ama daha ikna ediciydi, daha çok güldürüyordu. Yeni oyuncuları ise çok sempatik buldum. Özellikle ikiz kızlara bayıldım.
 
Kentli Recep İvedik
Alper Turgut: Kentli Recep İvedik gibi olmuş. Kaba güldürü diyebilirim. Filmde hakaret de var, bel altı espriler de. Ama genele bakınca güldük mü, evet güldük. Hatta gülerken kendimi toplayamadığım yerler de oldu. Eğlenceli bir film olmuş. Ezgi Mola ve Şahan Gökbakar’ın da kimyası uymuş. Bu film gişe yapar, 2 milyon seyirciyi bulur.
 
Komik romantik
Serdar Akbıyık: Ben izlerken çok güldüm. Bir komedi filminin amacı güldürmekse, Şahan Gökbakar hedefi 12’den vuruyor. Gişesi “Recep İvedik”e yakın olur ama onun seyirci sayısına ulaşamayabilir. Ben bu film “Recep İvedik”ten daha çok sevdim. Daha orta sınıfa seslenen bir komedisi var. Ben romantik komediyi severim, bu film de komik romantik. Ezgi Mola da hem çok sempatik hem çok komik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.