Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu Evlendi

389

 

 
Ünlü komedyen Cem Yılmaz (39), 3.5 aylık hamile olan sevgilisi Ahu Yağtu’yla (34) dün akşam Pera Palas Otel’de gerçekleşen görkemli bir tören ile dünya evine girdi.
 
Yağtu’nun hamile olduğunu öğrendikten sonra evlilik kararı alan çiftin düğüne yaklaşık 150 kişi katıldı. Otelin lobisinde konukları Cem Yılmaz’ın annesi Sebahat ve babası Arif Yılmaz ile Yağtu’nun babası Hasan Neşet ve üvey annesi Jale Yağtu karşıladı. Ümit Besen ve Borusan Filarmoni Orkestrası’nın sahne aldığı düğünde çift, Ümit Besen’in ‘İyi Günde Kötü Günde’ şarkısıyla salona giriş yaptı. 19.30’da kokteyl ile başlayan düğünde saat 20.00 sıralarında nikahkıyıldı. Cem Yılmaz’ın nikah şahitliğini bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Prof. Ali Şehirlioğlu, Ahu Yağtu’nun şahitliğini ise İzmirli arkadaşı Tülin Çamlıca yaptı. Ellerini kaldırıp çoşkuyla “Evet” diye haykıran Cem Yılmaz’ın nikah cüzdanını kendisi alması dikkat çekti.
Cem Yılmaz, daha sonra eşini dudaklarından öptü. Bu sırada konuklar çifti görüntülemek için birbiriyle yarıştı. Çift, ilk danslarını Ümit Besen’in ‘Nikah Masası’ şarkısıyla yaptı.
Ahu Yağtu düğünde Hakan Yıldırım imzalı sade bir gelinlik giydi. Düğün sırasında Pera Palas’ın önünde bir ambulans ve iki polis aracı bekledi.
 
 
İkili her ne kadar basına fotoğraf vermemekte ısrarlı olsa da çiftin fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerinden an ve an düğüne katılan konuklar tarafından paylaşıldı. 15 oda tuttuğu öğrenilen Cem Yılmaz ve eşi Yağtu’nun bugün öğlen saatlerinde otelden ayrılacağı ve balayı için Dubai’ye gideceği öğrenildi.
 
100 gazeteci vardı
Pera Palas’ın önünde 100’e yakın basın mensubu sabahın ilk saatlerinden itibaren hazır bulundu. Düğüne katılan 150 kişilik davetli listesinde sanat ve iş dünyasından katılan bir çok isim adeta şıklık yarışı içindeydi.
Düğüne; Demet Akbağ, Demet Evgar, Yavuz Turgul, Tolga Çevik, Sezen Aksu, Şebnem Ferah,Mazhar Alanson ve eşi Birik Suden, Yılmaz Erdoğan – Belçim Bilgin, Özge Ulusoy – Hacı Sabancı,Erdil Yaşaroğlu eşi Begüm Kütük’ün de içlerinde bulunduğu birçok isim katıldı. Tarkan, daha önce kendi şoförünün düğününe katıldığı için, otele geç saatlerde modacısı Ceyda Balaban’la giriş yaptı. Düğünün ilerleyen dakikalarında ise çoşkunun arttığı, konukların halay çektiği öğrenildi.
 
Aşkın ilk fotoğrafı
Cem Yılmaz Ahu Yağtu çiftinin düğününe bir başka damgasının vuran olay ise aşklarıyla magazin dünyasında büyük yankı uyandıran Kenan Doğulu ve Beran Saat çiftinin el ele gelmesi oldu.Özgür Masur imzalı, kırmızı derin yırtmaçlı elbisesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Beren Saatkendisine yöneltilen sorulara gülümseyerek geri çevirdi. İkili aşkları hakkında sorulan tüm sorulara cevap vermeyerek hızlı adımlarla düğünün olduğu salona ilerledi. Kenan Doğulu’nda yakın arkadaşı Cem Yılmaz için sahneye çıkıp şarkılar söyledi. 
 
Cem Yılmaz’ın düğünü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yılmaz’la ilgili yapılan en yaygın espri ‘Son şakası güldürmedi’ şeklindeydi. Yılmaz’ın düğünü twitter’da günün en çok konuşulan konu başlığı oldu.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.